fbpx
Події
Ляшко забув почервоніти

60 тисяч гривень – таку суму витрат за оренду будинку вказав у своїй декларації Олег Ляшко, пише газета “Експрес”. А цими днями завдяки випадку, всі  хто хотів, мали змогу побачити: йдеться про майже 550 тисяч “квадратів”! Понад те, не де-небудь, а в елітному районі Київщини – у Кончі-Заспі, по сусідству з маєтками одіозних регіоналів Андрія Клюєва та Володимира Сівковича.

Усе це стало відомо після того, як слідчі Генпрокуратури подалися до Кончі-Заспи, щоб провести обшуки у будинках Андрія Клюєва (екс-голова Адміністрації Президента часів Януковича) та Володимира Сівковича (екс-заступник секретаря РНБО). В інтернет потрапило відео, як представники ГПУ начебто помилково навідалися до маєтку Олега Ляшка. Такий ранній візит непроханих гостей (зі слів Ляшка, була сьома ранку) розлютив господаря.

Цікаво, що про свій маєток говорити головний радикал не хоче. Каже, має право орендувати будинок, робить це законно, усі відомості відобразив у декларації про доходи. Справді, відобразив.

Але зверніть увагу на суму – 60 тисяч гривень за рік. Тобто 5 тисяч гривень на місяць за справжній міні-палац. Чи можливо це?

Обдзвонюємо київських рієлторів. Кажемо, що конче потребуємо будинок на літній період в елітному районі на кшталт Кончі-Заспи. “Скільки доведеться платити за місяць?”

Пані Олена, яка погодилася пошукати нам розкішний будинок, каже, що доведеться викласти щонайменше 4 – 5 тисяч доларів на місяць. Тобто 100 – 125 тисяч гривень! Може, знайдемо дешевше? Телефонуємо до ще одного рієлтора. “За 2,5 – 3,5 тисячі доларів можемо вам знайти будинок на 500 “квадратів”, – пояснює пан Олександр. – Але навряд чи в Кончі-Заспі. Зрозумійте, в елітних районах будинки з усілякими “прибамбасами”: ліфтами, басейнами, причалами, “розумною” технікою. Якщо вас цікавить саме Конча-Заспа, то ви, мабуть, хочете мати вихід до лісу, річки чи озера. За оренду такого доведеться заплатити 10 – 15 тисяч доларів”.

Знову переводимо у гривні: 250 – 375 тисяч на місяць! Ляшко, нагадуємо, платить усього 5 тисяч. Пощастило ж чоловікові!.. Що цікаво, в елітному маєтку Кончі-Заспи лідер партії свого імені живе ще з часів Майдану.

Свого часу його там застали активісти “Автомайдану”, які переплутали будинок головного радикала з будинком уже згаданого Клюєва. Тоді Олег Ляшко зізнався активістам, що проживає у сусідстві з Клюєвим не з доброї волі. “Вимушений проживати тут зараз – казав він тоді.Три тижні тому чи чотири, коли почалася ця революція, надійшла інформація, що Захарченко дав команду бандитам викрасти мене і мою сім’ю. Ми вимушені були переїхати. Це будинок мого товариша”.

Дивно лише те, що революція давно закінчилась, а виїхати із “будинку товариша” пан Ляшко досі забув.

Читайте також:НА ІСПАНСЬКІЙ КОРИДІ БИК ПОЦІЛУВАВ ГЛЯДАЧА

Джерело.