fbpx
Економіка
Лише 10% українців потягнуть нові тарифи

Більшість українців заявляють, що не зможуть платити, повідомляє Research&Branding Group.

Більшість українців (81%) заявляють, що не зможуть оплачувати рахунки після підвищення тарифів. Лише кожен десятий житель країни готовий платити. Про це свідчать дані дослідження громадської думки, проведеного компанією Research&Branding Group (травень 2016 р.).

Згідно з опитуванням, з розумінням до підвищення тарифів готові поставитися лише 6% українців, тоді як не готові – дев’ять з десяти громадян країни (91%).

Зазначається, що дані відповіді респондентів майже не відрізняються залежно від регіонів країни і типів населених пунктів. Найбільш уразливими перед підвищенням тарифів є люди старшого віку (за 60) 88% яких зазначили, що не зможуть оплачувати нові рахунки.

http://ua.korrespondent.net/ukraine/3707145-lyshe-10-ukraintsiv-potiahnut-novi-taryfy

Як повідомлялося, з 1 липня в Україні підвищуються тарифи на тепло та опалення на 75-90% – 1043 гривень за 1 Гкал.

Одразу за новими тарифами на тепло в Україні з 1 липня подорожчає і централізоване постачання гарячої води. Зокрема, в Києві вода подорожчає до 62-75 гривень за кубометр.

Зазначимо, з 1 серпня в Україні також подорожчає і холодна вода. Основними причинами підвищення тарифів в НКРЕКУ назвали зростання цін на електроенергію і підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

Джерело

facebook