fbpx
Суспільство
Лист до мами, який проймає до сліз

Після його прочитання замислюєшся, чому ж ми так рідко говоримо слова любові і подяки нашим близьким, адже це так важливо. Давайте обов’язково сьогодні, можливо прямо зараз скажемо нашим мамам, як ми їх любимо і цінуємо.

“Дорога мама!

Я ніколи тобі цього не говорила, але я дуже вдячна тобі. Ти подарувала мені життя, і кожну хвилину дбала про мене, і віддавала всю свою любов і ніжність.

Ти завжди була для мене прикладом для наслідування, про який тільки може мріяти дівчина. Що б я не накоїла, ти завжди вміла знайти слова, які змушували мене задуматися над своїми вчинками. Я знаю, що ти хочеш тільки кращого для мене. І хоча я цього не показую, але я завжди відчуваю почуття безмежної вдячності і любові до тебе. Без тебе я б просто загубилася в цьому величезному світі.

Ти багато чому навчила мене, і до сих пір, коли у мене виникають труднощі, за допомогою я йду до тебе. Ти навчила мене відрізняти погане від доброго. І неважливо, чи був це просто жахливий одяг, який я носила в 16 років, або щось більш серйозне. Ти навчила мене слухати, розуміти і любити. Твої слова завжди допомагають мені прийняти правильне рішення. Спасибі тобі за те, що ти поруч і оберігаєш мене.

Твоя любов надихає мене. Ти вмієш розвеселити мене, коли мені сумно. Ти посилаєш мені смски «Я люблю тебе» просто так, без приводу. З тобою приємно базікати про що завгодно. Коли у мене поганий день, одна хвилина, проведена поруч з тобою, змушує мене забути всі негаразди.

Читайте також: Ціна серця. Репортаж з операційної Бориса Тодурова

Я знаю, ти завжди говориш мені правду. І неважливо, хочу я її почути чи ні. Адже ти завжди знаєш, як краще вчинити, і хочеш переконатися, що я теж це знаю. Я повністю довіряю твоїм порадам, адже тільки ти відчуваєш мене краще за інших. І це те, що я люблю в тобі.

Спасибі тобі за те, що ти мій найбільший фанат. Ти завжди поруч і щиро ділиш зі мною всі радощі і невдачі. Чи то на вулиці дощ, сонце, снігопад, ураган або землетрус, я знаю, що можу розраховувати на тебе. І якщо бути чесною, то це найкраще почуття на світі.

Ти найрозумніша. Яке б питання у мене не виникло, ти завжди знаєш на нього відповідь. Кажуть, що мами знають все, і це дійсно так. Я не знаю, як ти це робиш, але твій розум вражає мене.

І наостанок я хочу сказати тобі спасибі за те, що ти мій найкращий друг. Без твоєї допомоги я не стала б такою, якою є зараз. Я найщасливіша дівчина в світі, тому що у мене є така мама. І навіть якщо ми іноді сперечаємося, ми все одно залишаємося найдорожчими людьми один для одного.
Я просто хочу, щоб ти знала, що ти найкраща мама на світі, і я сподіваюся, що коли-небудь я зможу стати хоча б наполовину такою, як ти.

Люблю тебе!”

Читайте також: “Тихенько, мама спить…”. Маленька донечка покійної не відходила від домовини

Джерело.

facebook