fbpx
Світ
Литва готується до можливого вторгнення Росії

У країні випустили нову 75-сторінкову брошуру з інструкціями на випадок нападу РФ.

У Литві видана нова редакція брошури з цивільної оборони з рекомендаціями на випадок російського вторгнення. 75-сторінкова брошура поширена накладом в кілька десятків тисяч примірників.

У новій редакції буклету, який видається Міністерством оборони країни, містяться поради по виживанню в умовах дикої природи. Автори попереджають, що Росія не зупиниться, щоб використовувати силу проти своїх сусідів.

Крім того, у виданні описані різні типи російських танків, амуніції і мін. Брошура поширюється через організації, в публічних місцях і в інтернеті.

“Найважливіше – щоб громадяни були готові і мали волю до опору. Коли ці елементи присутні, агресору важко створити середовище для військового вторгнення”, – йдеться в брошурі.

Перша її редакція була випущена в січні 2015 року. Під час презентації видання глава Міноборони Литви Юозас Олекас заявив, що ідея підготувати населення до потенційної війни пояснюється агресією Росії в Україні і можливим нападом на Литву.

26 жовтня, кількість країн НАТО, які погодилися приєднатися до формування батальйонів альянсу в Східній Європі, досягло 16.

У 2017 році Альянс розмістить в Східній Європі чотири батальйони: в Польщі, Естонії, Латвії та Литві.

Читайте також: СТАЛО ВІДОМО, КУДИ РЕЖИМ ЯНУКОВИЧА ПОДІВ 3 МЛРД ДОЛАРІВ РОСІЙСЬКОГО КРЕДИТУ

Джерело.

facebook