fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Суспільство
Любителям iPhone предложили гаджет за 1,3 млн долларов

Компания Brikk (США), занимающаяся декорированием гаджетов, анонсировала прием предзаказов на новую модель iPhone 7, сообщает The Verge.

Компания предлагает телефон, корпус которого выполнен из розового, желтого золота или платины. Дополнительно устройство можно украсить бриллиантами, общим весом до 60 карат. Стоимость такого роскошного гаджета составляет 1,3 млн. долларов США.

Напомним, презентация смартфона Apple iPhone 7

намечена на осень 2016 года, так что Brikk пока принимает только предварительные заказы от желающих украсить новинку.

Читайте также: Хакеры могут взломать ваш телефон через ролик YouTube

К слову, стоимость самого дорогого телефона в мире – 8 млн. дол

ларов. Его украшением специально для управленца команды по футболу Тони Сейджа занимался ювелир Стюарт Хьюз, создав Diamond Rose Edition. В основе роскошной отделки – 500 бриллиантов. Задняя панель изготовлена из золота, а яблоко выложено из 53 алмазов. Кнопка, которая возвращает на главный экран, сделана из бриллианта розового оттенка, однако если владельцу надоест, он всегда может заменить его на 8-каратный камень.

Айфон 2

Айфон

Источник

Related Post

facebook