fbpx
Breaking News
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Світ
Любов сліпа. Хлопець 3 роки освідчувався дівчині у листах, а вона помітила коли отримала останній

Хлопець понад три роки писав своїй дівчині листи із освідченням, але вона помітила це лише коли отримала останній.

25-річна Кендіс Кетрін познайомилася із Тімоті у 2013 році. Відтоді він почав писати їй паперові любовні листи, розповідає The Daily Mail.

За цей час вона отримала від нього 14 листів. Дівчина не знала, що кожен із них містив частину секретного повідомлення, лише коли вона склала їх всі разом, то помітила, що перші літери листа складаються у фразу.

“Це застало мене зненацька. З Тімом завжди так. Він дійсно вдумливий і романтичний хлопець”, – розповіла Кендіс.

Тімоті не поодинокий дивак, який переконує нас, що справжнє кохання існує, за нього варто боротися та його необхідно плекати і цінувати.

Читайте також: Чому люди вживають нецензурні слова?

Джерело.

Related Post