fbpx
Здоров'я
Мaлюйте йoдoву ciткy нa п’ятax — не пoшкoдуєте. Моя бабуся завжди радила так робитити

Дуже часто, коли нас починає підводити пам’ять, або турбують часті приступи слабкості, ми починаємо переживати і пити вітамінні комплекси та ліки, які не завжди нам і потрібні.

Можливо, просто нашому організму не вистачає йоду, щитовидна залоза не справляється зі своїми функціями, звідси і слабкість та проблеми з пам’яттю.

Народна медицина ввібрала у себе масу рецептів випробуваних роками на тисячах пацієнтів, і навіть лікарі, іноді не обходять стороною ці прості, але дієві методи.

Моя бабуся завжди радила мазати п’яти йодом для лікування, як кажуть у народі «зобу», а зрозумілішою мовою, — xвopoб щитовидної зaлoзи.

Читайте також: Найсильніші обереги для дому від сімейних негараздів. Ви маєте їх знати

Треба на ніч натерти п’яти йодом і надіти шкарпетки. Вранці п’яти повинні бути рожеві, тобто без слідів йоду.

Якщо ж йод за ніч не пройде, то значить, у вашому організмі йоду досить і вам цей метод лікування не підходить. А тим, у кого йод до ранку весь вбереться в шкіру, потрібно щовечора мазати п’яти йодом (і робити це до тих пір, поки п’яти не «наситяться» йодом).

Тобто як тільки ваші з вечора намазані п’яточки залишаться вранці зі слідами йоду, тоді лікувальне «помазання» слід закінчити.

Ваша щитовидка тепер в порядку! А це означає, що ви стали менш дратівливіші, і світ вже не бачиться вам в сумно-чорному світлі.

Адже наша нервозність і песимізм — це ознаки хвороб щитовидної зaлoзи.

Зазначимо, що консультація лікаря обов’язкова, бо самолікування може призвести до негативних наслідків.Будьте здорові!

facebook