fbpx
Суспільство
Марічка Падалко розповіла подробиці весілля з Єгором Соболєвим

Ведуча ТСН Марічка Падалко розповіла, чому вони з Єгором Соболєвим вирішили так раптово одружитися.

Познайомилась пара у розпал Помаранчевої революції. На той час у Єгора і у Марічки були своя сім’ї. Та їх об’єднав спільний запал та мрія. До всього обоє народилися в один день – 26 лютого.

“Однією з тем, яку ми випадково з’ясували, було те, що ми народилися в один день. І перша думка, що промайнула у мене в голові: “А це все не просто так, це – якась доля”, – розповіла Марічка Падалко.

Найперший спільний день народження у 2005році Єгор та Марічка святкували, як гарні друзі. Згодом, зрозумівши, що від почуття кохання нікуди не дінешся, пара почала жити разом. У 2007році у них з’явився син Михайло, а вже у 2008 Марічка несподівано вдруге завагітніла.

“Перша дитина в моєму житі була страшенно очікуваною, друга – великим сюрпризом, якому я дуже зраділа, а третя дитина стала шоком. По-перше, я була дуже змучена попередніми пологами, це був розпал фінансової кризи, яка почалася 2008 року, Єгор втратив роботу через цензуру на телебаченні. І тут я вагітна”, – додає Марічка.

Читайте також: СКАНДАЛ ДОВКОЛА ПІСЕНЬ «ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ»: ВИКРИЛИ У ПЛАГІАТІ?

Єгор Соболєв вирішив підбадьорити матір своїх дітей і напередодні Різдва запропонував Марічці одружитися. За словами ведучої, він вважав, що така позитивна подія повинна усунути стрес.

“Я була вже заміжня та мала розкішне весілля, що стало не найкращим моїм досвідом. Тому мені не хотілося схожого повтору. Ми подали заяви і вирішили одружитися у наш день народження, 26-го лютого, – зізналася ведуча ТСН.

Свідком одруження став лише запрошений фотограф. Друзів же зіркова пара запросила просто на день народження. Лише тоді подружжя оголосило про приємну подію.
Відтоді сім’я Соболєва-Падалко відзначає аж три свята 26 лютого: 2 дні народження та річницю весілля. Цьогоріч подружній парі виповнилося 7 років.

“Єдина особиста справа, яка у нас ще не зроблена — це вінчання. Нам потрібно до нього дійти. Зрештою, одруження – абсолютна формальність: ми почувалися чоловіком і дружиною відтоді як почали бути разом”, – каже Марічка.

Нині подружжя має трьох спільних дітей, активно займається соціальними проектами та волонтерською діяльністю, пропагує спорт та здоровий спосіб життя.

Джерело.

facebook