fbpx
Breaking News
Приготувати смачний торт з безе, горіхами і пудингом можна, випікши один-єдиний корж. Тому рецепт сміливо можна назвати швидким і простим
Ваша страва вдасться смачною й ароматною, якщо ви будете знати, які прянощі до чого підходять. Ідеальна шпаргалка!
Ніна слухала подругу і розуміла, що Ліда розповідає про її коханого Макса… – Він тааакий!.. Ти навіть не уявляєш! – торохтіла про свого нового хлопця Ліда. – Чорнявий, підкачаний, спортивний! А почуття гумору в нього яке! Ми вчора цілий вечір Києвом на його новенькому срібному «Рено» каталися, а потім повечеряли в його улюбленому ресторанчику… Максим такий уважний… На ранок дівчата придумали план помсти.
Один чоловік міркував при мені про те, як погано одружитися на розведених жінках з дітьми. Чоловіки не люблять дітей від першого шлюбу жінки. Чому?
Всім нам хочеться зустрічатися з приємними і світлими людьми, але це не так просто. Всі люди різні, і навіть є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Найсильніша молитва, яка захистить від поганих людей
Політика
Марушевська повідомили про “неповну службову відповідність”: чиновниця пішла на лікарняний

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення – робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці.

Глава Одеської митниці Юлія Марушевська отримала наказ свого безпосереднього керівника Романа Насирова, в якому він повідомляє їй про неповну службову відповідність. Про це розповіла сама Марушевська на своїй сторінці в Фейсбуці.

Чиновник вважає, що причина дисциплінарного стягнення – робота гарячої лінії ХЕЛП Одеської митниці. “Ця лінія за сім місяців опрацювала понад 1300 звернень громадян. Це прямий зв’язок з бізнесом: повідомлення про корупцію, перевищенні митниками повноважень, затримка вантажів, ідеї щодо спрощення процедур. Але для Романа Насирова – це “неналежне виконання службових обов’язків”, – пише Марушевська.

У той же час в наказі йдеться про систематичні дисциплінарні проступки Марушевської, неналежне виконання нею своїх службових обов’язків і порушення законодавства. Підстава для повідомлення про неповну службову відповідність – висновки Департаменту внутрішнього аудиту та Дисциплінарної комісії.

За даними активіста-евромайдановца Руслана Форостяка, Марушевська в даний час пішла на лікарняний. “Схоже, слідом за відставкою Михайла Саакашвілі піде зміна керівництва регіональної митниці”, – пише Руслан Форостяк, – передає”Думська”.

Як повідомлялося, 7 листопада Міхеїл Саакашвілі заявив, що покидає свій пост через те, що втомився від постійного обману і корупції. Після цього, через два дні, президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Саакашвілі з посади губернатора Одеської області.

Читайте також: “У МЕНЕ НЕМАЄ ФОТО З ТРАМПОМ І Я НЕ ВАГІТНА”: ВІРА БРЕЖНЄВА В БІКІНІ ВИРІШИЛА ПРИВЕРНУТИ ДО СЕБЕ УВАГУ

Джерело.

Related Post

facebook