fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Україна
Марина Порошенко назвала умови для інклюзивної освіти в Україні

Дітям з обмеженими можливостями потрібно допомогти інтегруватися в соціум за допомогою нових освітніх програм, вважає перша леді.

Дружина президента України Марина Порошенко вважає, що для навчання дітей із особливими потребами потрібна, в першу чергу, відповідна законодавча база, а також навчання самих вчителів для роботи з такими дітьми. Про це вона заявила в ефірі NewsOne.

За її словами, в цьому питанні потрібно провести роботу з учителями та батьками, які могли б ефективно допомагати дітям із особливими потребами розвиватися.

“Перш за все потрібна чітка надійна законодавча база, яка буде працювати. По-друге, потрібно налагодити роботу на всіх рівнях освітнього середовища, щоб був зворотний зв’язок. У школах повинні відчути, що система працює, що вони можуть отримати необхідні матеріали, допомогу.

По-третє, потрібно працювати з суспільством – працювати з вчителями, навчити їх, як спілкуватися з дітьми з особливими потребами. Вони повинні вміти розробляти індивідуальні навчальні плани для кожної дитини. працювати потрібно і з батьками, щоб вони допомагали дітям жити в соціумі”, – розповіла Марина Порошенко.

Інклюзивна освіта – це спільне навчання і виховання дітей із обмеженими можливостями здоров’я та дітей, які не мають таких обмежень. Така освіта прагне розвинути методологію, спрямовану на дітей, і визнає, що всі діти індивідууми з різними потребами в навчанні.

Інклюзивна освіта намагається розробити підхід до викладання і навчання, який буде більш гнучким для задоволення різних потреб в навчанні. Якщо викладання і навчання стануть більш ефективними в результаті змін, які впроваджує інклюзивну освіту, тоді виграють усі діти.

Читайте також: ЗАОЩАДИТИ ДО 70%: ЕКСПЕРТ РОЗПОВІВ, ЯК КОРИСТУВАТИСЯ НОВОРІЧНИМИ ЗНИЖКАМИ В УКРАЇНІ

Джерело.

Related Post

facebook