fbpx
поради
Маска «Вічна молодість» розгладжує навіть найглибші зморшки. Ви будете виглядати значно молодше, ніж ваші ровесниці!

Усі жінки прагнуть якомога довше зберегти молодість і красу. Для цього більшість з них відвідує салони краси, вдаючись до дороговартісних косметичних процедур.

Для тих, хто хоче зберегти молодість шкіри, але не має грошей на салонні процедури, пропонуємо скористатися народними методами. Джерело

Цю маску називають маскою вічної молодості або маскою Шехерезади, тому що – за легендою – саме старша дочка візиря царя Шахрияра придумала її, і вона допомогла їй зберегти молодість і красу на довгі роки.

Маска дуже популярна серед східних красунь вже не одну сотню років. Її секрет – перепелині яйця. Саме на їх основі робиться ця чарівна маска, що омолоджує. Вона так дбайливо і інтенсивно впливає на шкіру, що не дає утворюватися зморшкам, а якщо вони вже є, то практично без сліду розгладжує дрібні і дуже сильно зменшує глибокі.

Перепелине яйце – це комора поживних речовин і терапевтичних засобів! У порівнянні з курячим яйцем в одному грамі перепелиного міститься більше вітамінів: А – в 2,5 рази, В1 – в 2,8 і В2 – в 2,2 рази.

За змістом таких незамінних амінокислот, як тирозин, тpeонін, лізин, гліцин і гiстидин, перепелині яйця перевершують курячі. Тирозин, як відомо, відіграє значну роль в метаболізмі і сприяє формуванню пігменту, що обумовлює здоровий колір шкіри.

Перепелині яйця є концентрованим біологічним набором необхідних людині речовин. Отож, щоб продовжити молодість, робіть цю маску 1 раз в тиждень. Візьміть собі це за правило і ваша шкіра буде вам вдячна, а виглядати ви будете значно молодше, ніж ваші ровесниці.

Рецепт дуже простий, він трохи варіюється в залежності від типу шкіри.

Читайте також: Скажіть, що Першим ви побачили на картинці, і дізнайтесь, як Змінило вас Життя. Точність 100 %!

Складові:

Для нормальної та комбінованої шкіри:

2 яйця

кілька крапель лимонного соку і 1 ч. л. оливкової олії

1 ч. л. меду

Приготування і застосування:

Змішайте всі інгредієнти.

Зніміть косметику з обличчя, очистіть шкіру лосьйоном.

Потім, увага! Помийте обличчя теплою кип’яченою водою.

Не витирайте, дайте трохи просохнути і на вологу шкіру нанесіть маску.

Тримайте маску 20 хвилин.

Змийте маску теплою водою.

Маски для інших типів шкіри робляться так само, тільки трохи змінюються інгредієнти:

для сухої шкіри виключіть зі складу лимонний сік, для жирної шкіри виключіть зі складу оливкову олію.

facebook