fbpx
Політика
Масова імміграція призведе до розпаду ЄС – Трамп

Кандидат в президента США прогнозує нерайдужне майбутнє Євросоюзу.
Масова імміграція в Європу може привести не тільки до розвалу ЄС, але і до того, що в найближчі десять років континент просто “буде не впізнати”, йдеться в опублікованому газетою The Times інтерв’ю мільярдера Дональда Трампа, котрий гарантував своє висунення кандидатом в президенти США від Республіканської партії.

“Мені здається, що ЄС розпадеться. Упевнений, якби не проблема імміграції, про розвал спільноти не йшлося б. Однак люди ситі по горло тут у Великобританії або десь ще, і ось побачите, інші країни візьмуть приклад (Лондона)”, – заявив політик.

“Звичайно, для мене було б набагато простіше сказати: давайте приймати біженців з розпростертими обіймами, однак в цьому випадку Європу через десять років буде не впізнати”, – продовжив Трамп.

“Не можна допустити, щоб це відбулося”, – наголосив він.

“Я б просто не пускав біженців в Європу. Я б надавав їм допомогу, але при цьому відправляв назад, створюючи щось на кшталт зон безпеки”, – повідомив Трамп.

Прокоментував політик і можливий вихід зі складу Сполученого Королівства Шотландії, уряд якої бачить майбутнє регіону лише в Євросоюзі.

На його думку, Единбургу “слід проявити обережність”.

“Ціни на нафту впали, а доходи Шотландії обчислюються зовсім іншими цифрами, коли вартість сировини скорочується”, – зазначив Трамп.

При цьому мільярдер наголосив, що незалежно від майбутнього устрою Сполученого Королівства в разі, якщо він стане президентом, “особливі відносини” регіону зі США залишаться такими і надалі.

“Я буду дружити з усіма – Англією, Шотландією, Північною Ірландією, єдиними або розділеними. Це завжди був особливий регіон (для США), і таким він і залишиться”, – заявив політик.

 

Джерело