fbpx

Масове oтpyєння водопровідною водою: в місті оголосили надзвичайний стан

“Жінка поскаржилася на погане самопочуття. Випила кілька таблеток білого вугілля. Думала, що oтpyїлася.

Але до ранку ледве дотягла. Тоді подзвонили родичі і сказали, що мій 6-річний племінник теж зaxворів. Від зневоднення не міг ходити” , — розповідав Сергій з Ізмаїла на Одещині.

Два роки тому у місті люди масово потpyїлися водопровідною водою. Станом на ранок 25 червня був пік – кількість хворих сягала майже семи сотень.

“З початку спалаху кишкової iнфeкції в лікарні Ізмаїла госпіталізовано 691 людина, з яких 394 – діти. В стаціонарах знаходяться 211 осіб (в тому числі, 120 дітей)”, – поінформував тоді в Facebook Андрій Абрамченко.

Спалах кишкової інфекції в місті зафіксували ще 18 червня. За добу до лікарні звернулися понад 300 людей. Усі пили водопровідну воду. В неї могли потрапити нечистоти після проливних дощів.

Було встановлено, після потопу фекалії потрапили у водопровід. В Ізмаїлі оголосили надзвичайну ситуацію. Закрили ринки й кафе.

Читайте також: ВИХІДНІ В ЧЕРВНІ 2018: СКІЛЬКИ І КОЛИ БУДУТЬ ВІДПОЧИВАТИ УКРАЇНЦІ

Поліцейські в складі мобільних груп, автопатрулів та піших нарядів об’їжджали місця стихійної торгівлі. Забороняли продавати овочі, фрукти й молочну продукцію. Також було заборонено купатися у місцевих водоймах, їх охороняли.

Всього з початку спалаху інфекції за медичною допомогою звернулися 735 осіб – 429 дітей і 306 дорослих.

“Усі були забезпечені медикаментами й питною водою. У місті змішані ротавірусна, норовірусна й кишкова паличка”, – розповів Абрамченко.

Комунальники продезинфікували колодязі й туалети в приватному секторі. Із відпусток викликали медиків. Усі лікарні було переобладнано під інфекційні відділення.

Пункти надання першої медичної допомоги відкривали на базі шкіл. Справу розслідувала поліція. Міський відділ поліції підняли за тривогою.

На спад спалах iнфекції пішов лише 29 червня. Люди перестали звертатися до лікарень.

Джерело.

You cannot copy content of this page