fbpx
Політика
Мати співачки Лободи склала депутатські повноваження після поїздки

Депутат Ірпінської міської ради Наталія Лобода, яка є матір’ю співачки Світлани Лободи (LOBODA), склала свої повноваження після візиту в Москву, де вона вручила торт російським журналістам. Про це повідомляє видання “Громада Приірпіння”.

Інформацію про це озвучив 30 березня на сесії міськради мер Ірпеня Володимир Карплюк. Він є ініціатором створення і головою партії “Нові обличчя”, яку представляє і Наталія Лобода.

Видання повідомляє, що через візит члена його фракції в Росію мер двічі переносив сесію, “уникаючи коментарів”.

Відзначається, що Карплюк під час сесії пояснив, що дії Лободи як матері “можна зрозуміти”, тому він її “не засуджує і не виправдовує”. Сама Наталя Лобода під час сесійного засідання була відсутня. На сайті Ірпінської міськради Лобода ще значиться як депутат.

У Москву Наталія Лобода їздила разом з дочкою Світланою, яка стала головною героїнею одного з випусків телепрограми “Пусть говорят” на “Первом канале” Росії. Жінка спекла для програми торт і отримала квіти від співака Миколи Баскова. Тоді жителі Ірпеня попросили депутатів і СБУ оцінити дії мами Лободи.

Раніше повідомлялося, що глава Служби безпеки України Василь Грицак пообіцяв протягом п’яти днів “перевірити, що ж було у цій передачі, які там були конкретні факти”. За його словами, людину не можна судити “за якісь наміри”, повинні бути конкретні висловлювання або дії.

Про будь-яку реакцію СБУ після обіцянки, яка була дана Грицаком, не повідомлялося.

Читайте також: НАСТЮ КАМЕНСЬКИХ В СЛЬОЗАХ ВІДВЕЗЛИ В ТРАВМПУНКТ

Джерело.

facebook