fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Події
Мати зробила доньку вбивцею

В американському штаті Массачусетс сталося жахливе вбивство. 23-річна Джипсі Бланшард вбила свою матір Ді Ді за те, що вона усе життя ставилась до неї, як до хворої.

Як пише BuzzFeed, Джипсі народилась із несуттєвими порушеннями здоров’я, однак її матір поставилась надто серйозно до проблеми. Вона постійно вигадувала для доньки нові хвороби та зрештою, зуміла переконати лікарів, що у дівчинки м’язова дистрофія.

Усе життя Ді Ді Бланшард возила доньку на інвалідному візку та розповідала знайомим про її страшну хворобу. Вона навіть примусово голила дівчині голову та брехала про її вік. Однак 23-річна Джипсі була фактично здоровою та вирішила покінчити із знущаннями матері.

На одному з християнських сайтів Джипсі познайомилась із хлопцем Ніколасом та розповіла йому правдиву історію. Парочка вирішила вбити Ді Ді, а одного дня друзі жінки побачили на її сторінці Facebook повідомлення “Я вбив цю сучку, хаха!”.

Поліція приїхала до будинку Бланшардів та знайшла тіло Ді Ді. Джипсі та Ніколас зізнались у вбивстві, але не шкодують про свій вчинок. Після смерті стало відомо, що матір дійсно вигадувала своїй донці хвороби і позбавила її нормального життя. Американська Феміда стала на бік Джипсі та присудила їй мінімальний термін за вбивство – 10 років.

Читайте також: Сурогатна мати замовила курсантам вбивство чоловіка молотком: всі подробиці

Джерело

Related Post

facebook