fbpx
Breaking News
Ось яка участь чекає вчителів-пенсіонерів: подробиці розповіла міністр освіти.
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Шоу-бізнес
Мейхер зніметься в новому кліпі Лободи-продюсера

Колишня і перша учасниця ВІА Гри Надія Мейхер з’явиться в кліпі українського виконавця Gadar.

У українського виконавця Gadar, який є підопічним Світлани Лободи, незабаром з’явиться дебютний кліп на композицію “Не плач”.

У кліпі співак постане в образі самотнього романтика, загартованого суворими буднями – тісні нетрі, брудні простирадла і зведений курок. Режисером кліпу виступила Нателла Кропивина, – продюсер Світлани Лободи.

gadar

“Зовсім скоро ми представимо дебютну роботу на вже наробив шуму сингл “Не плач”. Мені шалено сподобалося знімати чоловіче відео! Я люблю відчайдушну брутальність у всьому – стан, коли не потрібно дотримуватися заданих рамок, форматів або іміджу артиста. З Gadar я можу дати волю будь-яким самим неприборканим емоціям”, – прокоментувала продюсер співака.

Читайте також: ЧОМУ З 1+1 ВИГНАЛИ ОДРАЗУ ТРЬОХ ВЕДУЧИХ? СКАНДАЛЬНІ ПОДРОБИЦІ

Джерело.

Related Post

facebook