fbpx
Суспільство
Мережу підкорила неймовірна “Молитва на Різдво” від легендарних музикантів та героїв з АТО (відео)

Кілька днів тому організатори патріотичної соціально-мистецького акції представили вже шостий сингл, і це – пісня «Молитва на Різдво».

Як розповіла «Дню» ініціатор та організатор проекту Галина Гузьо, автором слів та музики цієї сучасної колядки є воїн і бард Зиновій Медюх, відомий як Зеник з Майдану. Під час Революції Гідності цей чоловік з гітарою тримав Нічну варту. Згодом записався добровольцем у Національну гвардію. Почав їздити у зону АТО як солдат резерву першого батальйону Нацгвардії України імені генерала Сергія Кульчицького. Заспівав сотні концертів – як для військових, так і для цивільних Донбасу.

Щодо колядки «Молитва на Різдво», то Зиновій Медюх написав її торік – перед Різдвяними святами, коли повертався із передової додому, до Стрия. «Думав тоді про всіх тих хлопців, які залишаються захищати нашу землю і при мінус 10–20 градусів, у той час, коли на мирній території усі родинами збираються за святковими столами, – пригадує воїн-бард. – Їм, у першу чергу, ця пісня і присвячується».

У «Молитві на Різдво» розповідається про те, що дівчинка Оленка, яка чекає свого тата із війни, просить у Миколая та у всіх святих одного – аби батько повернувся живим. І сила щирої дитячої молитви оберігає та захищає воїна.

Разом із Зиновієм Медюхом «Молитвою на Різдво» заколядували львівські виконавці – Оксана Муха й акапельна «Піккардійська Терція». «Бійці, учасники проекту #ПісніВійни – це люди, які пройшли горнило пекла. І зробили це заради нас, – вважає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець, який створив аранжування до «Молитви на Різдво». – Вони боронять Україну. А в цьому проекті показують, що є не тільки воїнами, а й творчими особистостями. Пісня «Молитва на Різдво» – дуже світла, дає надію та віру у перемогу».

Читайте також: Вічна пам’ять і слава Героям!Ми не можемо не згадати про них, бо що може бути страшніше, ніж смерть молодих людей!

Джерело.

Related Post

facebook