fbpx
Політика
Меркель: Берлін надасть Києву кредити

Німеччина задоволена реформами, що проходять в Україні.

Німеччина бачить умови для надання Україні кредитів. Про це заявила канцлер Німеччини Ангела Меркель за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом в Берліні в понеділок, 27 червня.

“Ми бачимо, що проводяться реформи, судова реформа, реформа органів прокуратури. І ми бачимо умови для конкретного співробітництва, у тому числі про надання Україні кредитів. І ви можете уявити, що це значить, отримати кредит, щоб витратити його на підтримку поточного курсу”, – сказала Меркель.
У свою чергу Гройсман повідомив журналістам, що розповів Меркель про те, що вдалося зробити його уряду за трохи більше, ніж 50 днів роботи. За його словами, мова йшла про конкретні кроки з реформування національної економіки і забезпечення макроекономічної стабільності в країні.
Запланована на жовтень в Києві конференція, на якій передбачається підписати угоду про створення українсько-німецької Торгово-промислової палати, створить, на переконання прем’єра, реально діючий механізм для зміцнення економічних зв’язків між двома країнами.
Як повідомляв Корреспондент.net, уряд Німеччини вирішив виділити 6 мільйонів євро на гуманітарні проекти на Донбасі.