fbpx
Суспільство
“Мерзляки” живуть довше інших людей – вчені

Як показало нове дослідження, люди, які постійно мерзнуть, живуть набагато довше за інших. За словами вчених зі Сполучених Штатів Америки, температура тіла має зв’язок з тривалістю життя, пише aspekty.net.

Як показує дослідження, гормональні зміни, які трапляються в організмі людини, стають причиною того, що він постійно замерзає, це досить неприємно, однак, як було встановлено, корисно для людей.

Обмін речовин починає сповільнюватися, це дає можливість зберегти тепло і енергію. Зниження температури відбувається у тих респондентів, які знизили кількість споживаних калорій. Грунтуючись на цих висновках, фахівці планують розробити лікарські препарати для того, щоб продовжити життя людини.

Автори роботи додають, що зниження споживання калорій дозволить не тільки продовжити собі життя, але і повернути стрункість, позбутися від ожиріння або просто скинути зайві кілограми. Вони в черговий раз нагадують, що ожиріння стає причиною розвитку страшних недуг, таких як рак або цукровий діабет другого типу.

Читайте також: ПИВО РУЙНУЄ ТІЛО ЗСЕРЕДИНИ – ВЧЕНІ

Джерело.

Related Post