fbpx
Суспільство
“Ми продаємо за три копійки, а люди купують”- Володимир Зеленський відкрив власний канал

“Ми продаємо за три копійки, а люди купують. Ми дуже раді, що нам поперло з “1 + 1” – говорить Володимир Зеленський на прес-конференції.

Сьогодні Володимир Зеленський та генеральний продюсер телеканалу “1 + 1” Олександр Ткаченко офіційно представили свій новий проект. Це новий нішевий розважальний канал “Квартал ТВ”.

8 серпня канал вийшов в ефір. Для глядачів він доступний у платних пакетах провайдерів. Контент – програми Студії “Квартал-95”.

Також автори планують запустити новий продукт. Який буде транслюватися лише на гумористичному каналі.

“Ми заходимо на цей ринок і знаємо як це на смак. Ми хочемо дивувати людей різними цікавими штуками, – каже Зеленський. – Весь прибуток я планую вкладати в оновлення контенту “.

Читайте також: ПРЕС-СЛУЖБА : ФОТОСЕСІЯ ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ З СИНОМ – ФЕЙК

Організатори впевнені, що проект буде користуватися попитом, оскільки на українському ринку немає нічого схожого. За їхніми словами, продукт самоокупиться вже через рік. Рекламних роликів в ефірі не буде.

Проект орієнтований на молоду аудиторію з почуттям гумору – віком від 18 до 54 років. Формат мовлення – Full HD.

Програмна сітка каналу “Квартал ТВ” буде сформована з популярних в Україні та світі шоу, фільмів та серіалів. Анімаційних проектів Студії “Квартал-95”, а також спеціально придбаного контенту західних виробників.

У сітці представлені рейтингові програми: “Вечірній Квартал”, “Ліга сміху”, “Вечірній Київ”, “Країна У”, “Чисто News”, “Розсміши коміка”, серіали “Свати”, “Слуга народу”.

Відзначимо, це спільний проект Студії “Квартал-95” та “1 + 1 Медіа”. Канал не входить до групи “1 + 1 Медіа”.

Джерело.