fbpx
Події
Microsoft виплатив американці 10 000 доларів

Американська корпорація Microsoft заплатила штраф у розмірі 10 тисяч доларів за примусове оновлення Windows до 10 версії. Мешканка Каліфорнії Тері Голдшейн змогла виграти суд у компанії Білла Гейтса.

Як пише Geektimes, проблема американки була класичною. Вона є власницею туристичної фірми і користується ПК на Windows. Одразу після виходу десятої версії її робочий комп’ютер зробив спробу оновитися автоматично. При апгрейді виникли складнощі, тож ПК перетворився на шматок заліза.

Голдшейн втратила дані про клієнтів та кілька днів не могла взагалі працювати. Жінка звернулась за допомогою до служби підтримки Microsoft, але там її відправили подалі. Після цього “щаслива” власниця “Вінди” пішла до суду.

“Я навіть нічого не чула про оновлення Windows. Стара версія мене повністю влаштовувала, але Microsoft оновив мене без мого відома”, – обурено коментує інцидент жінка.

Феміда стала на бік підприємниці, яка вимагала 10 тисяч доларів за новий комп’ютер та у якості моральної компенсації. У Microsoft вирішили особливо не заморочуватись і просто заплатили потрібну суму Голдшейн.

Читайте також: ПОЯВИЛОСЬ УСТРОЙСТВО, КОТОРОЕ ПЕРЕВОДИТ СО ВСЕХ ЯЗЫКОВ В РЕАЛЬНОМ ВРЕМЕНИ

Джерело.http://znaj.ua/news/science-and-technic/50167/microsoft-poplatilas-za-primusove-onovlennya-windows-.html

facebook