fbpx
Технології
Microsoft запатентувала розумний чохол

МайкрософтMicrosoft офіційно запатентувала нове творіння. В найближчий час американська корпорація випустить розумний чохол для смартфону із вбудованою клавіатурою і тачпадом.

Як пише Gagadget, компанія Білла Гейтса подала відповідний патент ще у 2009 році, але з того часу постійно його змінювала. Днями раніше Microsoft внесла чергові правки у документ, і їх пов’язують із виходом інноваційного смартфону від “редмондців”.

Телефони Lumia стали повним провалом, тож Microsoft вирішила адаптувати під ринок смартфонів вже готове та успішне творіння. Ходять чутки, що найближчим часом компанія випустить Surface Phone, який стане зменшеною копією ноутбуку, а новий чохол розробляють спеціально для нього.

Цікаво, що Microsoft працює над ще однією розробкою, яка може доповнити новий чохол. Інженери оснастили захист для телефону сенсорним дисплеєм, який є клавіатурою та помічником під час повномасштабної роботи.

Читайте також: Безкоштовний Windows 10 можна отримати до 29 липня

Нагадаємо, що американська корпорація закінчує безкоштовне оновлення Windows. Отримати 10 версію операційної система можна до 29 липня.

Джерело

facebook