fbpx
Шоу-бізнес
Микола Тищенко: “За хвилину після народження сина мені принесли шампанське і омарів”

Відомий ресторатор і телеведучий розповів “Сегодня”, чому вирішив стати “Ревізором” (Новий канал), як проходив кастинг в проект, навіщо поїхав народжувати з дружиною в Америку і які прізвиська придумує своєму двомісячному синові.

– Пане Миколо, вітаємо з новою для вас роллю – ревізора. Це було ваше бажання – стати ведучим проекту, чи вас запросив канал?

– Персонально мене ніхто нікуди не запрошував. Про те, що проект шукає нового ведучого, мені розповів друг, і я подав заявку на кастинг. У проекті “Ревізор” я виступаю в якості експерта, людини, яка в цьому житті вже чогось досягла. І я постараюся свій досвід, накопичений за 25 років в ресторанному бізнесі, в проекті застосувати з користю. Але я хочу, щоб всі розуміли: я не руйнач бізнесу, а навпаки – я хочу йому допомогти. Я поважаю людей, які трудяться, просто мені хотілося б їх підкоригувати. Якщо помилок немає, я буду радіти і плескати в долоні.

– Що будете робити, коли власники ресторанів і готелів будуть агресивно на вас реагувати, як це траплялося в попередніх сезонах?

– Я відразу попереджаю: не потрібно закривати переді мною двері, виштовхувати мене, бити по руках або виламувати пальці. По-перше, я майстер спорту з дзюдо. Якщо в готелі, наприклад, хтось буде застосовувати до мене засоби газової атаки, я звідти тим більше не з’їду. Так що зі мною краще дружити. Тим більше що я хочу допомагати, а не заважати. У нас не буде покарань і принижень. До речі, про перевірки я знаю не з чуток: мій батько працював в контрольно-ревізійному управлінні. Там завжди знали, що Тищенко – справедливий, карає тільки по суті, і на нього ніхто не ображався. Я теж слабких поважаю і не ображаю. Взагалі я дуже добра людина, мухи в житті не образив! Але якщо побачу недобросовісну роботу – пощади не чекайте.

– У новому сезоні сам процес ревізії якось зміниться?

– Як мінімум дегустація буде окремим пунктом і критерієм перевірки, тому що я це вмію і люблю робити. І, приходячи в ресторан, я першим ділом буду оцінювати саме якість їжі. Невеликі зміни з’являться в оцінках готелів, але про це більше розповім, коли почнеться новий сезон. А що абсолютно точно зміниться – наша табличка. Програма тепер називається “Ревізор з Тищенком”. Що говорити, мені приємно.

– Знаю, що кастинги проходили безпосередньо в ресторанах. Це правда?

– Пам’ятаю, ми приїхали в якийсь ресторан. Ну, як, ресторан… У народі подібні називають генделиками. Загалом, офіціант оперативно зателефонувала власникові, він швидко приїхав – такий чоловік з величезним животом, – і давай мені розповідати: “Микола, я вас знаю, я про вас такого хорошої думки, дивився з вами всі програми, а ви ось який”… Зрештою, коли я намагався зайти в одне з приміщень, він просто став мене відштовхувати. За відчуттями, він хотів мене побити. У ньому, звичайно, було кілограмів 120, але і я ж не кволий. У підсумку він сказав: “Хочу відкрити вам таємницю. Я в ваших закладах робив кондиціонування. Зробив вам знижку, а ви мені до мене ось як. Так ось, знайте: ваші офіціанти плюють вам в їжу!” (Сміється).

– Ви дивилися попередні сезони “Ревізора”, щоб повчитися на помилках Ольги Фреймут і Вадима Абрамова?

– Хочеться збрехати і сказати, що я подивився всі сезони “від кірки до кірки”. Але насправді ні, я не дивився нічого. Якщо чесно, я взагалі ніколи нічого не дивлюся. Коли працював в “МастерШеф”, продюсер просив: “Подивися проект”. А я не дивився – мені нецікаво, що роблять інші люди. Я не ходжу в чужі ресторани, ніколи! У мене свій шлях. І новий “Ревізор” ми з командою будемо робити трохи іншим, більш смачним. Так що навіть якщо б мене змушували, я б принципово не дивився.

– Днями стало відомо, що ви вдруге стали батьком. Розкажіть подробиці.

– Народжували ми з дружиною в Америці, тому що клінік, що якісно приймають пологи, в Україні мало. Дружина народжувала в ідеальних умовах. Уявіть, вже за хвилину після народження сина мені принесли шампанське і омарів! Я б дуже хотів, щоб у таких умовах народжувала кожна українська жінка. Народжувати в Америці, звичайно, добре, але жити я хочу з сім’єю саме в Україні. Взагалі я пишаюся тим, що я українець, і завжди за кордоном про це говорю.

Читайте також: ВЕСІЛЛЯ ДЖАМАЛИ: ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЙШЛА З ДОТРИМАННЯМ МУСУЛЬМАНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ

– А як назвали сина?

– Ім’я поки не скажу, можу назвати тільки прізвиська, які ми йому люблячи підбираємо. Наприклад, коли йому був тиждень, він пукнув. Хтось сказав: “Ой, фу”, після чого я почав його називати “американської вонючкой”. Потім я, з огляду на політичну обстановку, перейнявся пропагандою, і, оскільки він знаходиться в Америці, два наступні тижні кликав його піндосіком. Зараз він вже трохи підріс, і я називаю його Смурфік – у нього носик смішно відстовбурчений. Синові немає ще двох місяців, але він дуже рано став розвиватися, голову вже тримає сам. Нам сказали, що це все гени. А я думаю, що це через те, що його мама годує грудьми. А я маму, в свою чергу, годую сиром.

Джерело.

facebook