fbpx
Breaking News
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Приготування вечері – це взагалі комедія чистої води. Свекруха готувала своєму синові, а я готувала своєму чоловікові. І ввечері починалася лотерея, чию їжу він вибере. Тут мені шкода чоловіка,  він однозначно впадав у немилість або мені, або своїй мамі
Гарантую, таку скумбрію, ви, ще не куштували. Я люблю експериментувати на кухні. Та недавно я перевершила саму себе. Рецепт я назвала: “пальчики оближеш”. Моя сім’я в захваті від такої рибки, тому з радістю ділюсь рецептом з вами. Записуйте, готуйте та будьте здорові!
Шоу-бізнес
Мільйонне пограбування Кардаш`ян виявилося піаром

Інцидент, який трапився з Кім Кардаш`ян в Парижі, викликав бурхливий суспільний резонанс. Однак трохи згодом і обдумавши обставини того, що сталося, у багатьох питання вишикувалися в чергу.

Як відомо, кілька днів тому Кім Кардаш`ян пограбували прямо в ексклюзивному готельному номері в Парижі – кілька злочинців у поліцейській формі увірвалися в номер зірки і забрали з собою її коштовності на суму понад 10 мільйонів євро. Про це повідомляє novoston.

По-перше, чому в готелі такого рівня немає камер відеоспостереження ні зовні, ні всередині. Також невідомо, чому Кім зупинилася в готелі окремо від своїх родичів, які жили в іншому готелі. Крім того, загадкою залишається і те, як грабіжники проникли через броньовані двері, яка була закрита – слідів злому на ній виявлено не було. Злочинці також знали, що Кім в номері залишилася зовсім одна.

Читайте також: Кім Кардашьян найняла 20 охоронців після пограбування в Парижі

Джерело

Related Post

facebook