fbpx
Політика
Мін’юст запропонував замінити ув’язнення за незначні злочини громадськими роботами

Людей за скоєння незначних злочинів зможуть залишати на волі для відбування покарання у вигляді громадських робіт чи штрафів, повідомив у студії Громадського заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

Як зазначається, відповідне покарання буде альтернативним до ув’язнення. «Людина, яка отримала вирок суду, може отримати альтернативне покарання до ув’язнення. Воно може полягати і в громадських роботах, це і штрафи і неможливість обіймання певних посад і так далі», – сказав заступник міністра.

«Дуже велика і складна місія буде у співробітників служби пробації. Вони повинні до моменту винесення вироку суду пропрацювати і зробити досудову доповідь, під час якої вони визначать ту певну суспільну небезпеку, яку об’єкт може нанести суспільству. І дати рекомендації, чи потрібно його ув’язнювати, чи його можна залишити на волі під наглядом офіцерів служби пробації», — сказав він.

Крім того Чернишов наголосив, що таким чином держава значно зекономить бюджетні кошти. За його словами, на утримання одного в’язня на рік держава витрачає близько 50 тисяч.

Читайте також: Мешканка Хмельницької області народила в туалеті й залишила дочку вмирати на холоді

Джерело.

facebook