fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Суспільство
Мінфін задумав по-новому виплачувати стипендії

Міністерство фінансів України не відміняло стипендії, оскільки не має таких повноважень, однак розраховує передбачити новий механізм їх виплати в бюджеті 2017 року.

Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк, пише УНІАН. “Міністерство фінансів не має повноважень скасовувати стипендії, так само, як і не має повноважень призначати їх”, – сказав міністр, коментуючи публікації в ЗМІ про те, що Мінфін начебто має намір скасувати стипендії.

“Ми запропонували Міністерству освіти і Міністерству соціальної політики розглянути можливість перейти на європейську практику, коли виплати стипендій діляться на дві складові”, – додав він. За словами Данилюка, суть ідеї полягає в тому, що обдаровані студенти будуть отримувати “академічні”, в якості мотивації за успіхи у навчанні, а інваліди та малозабезпечені діти зможуть отримувати підтримку держави у формі соціальних стипендій.

“Я сподіваюся, що в рамках підготовки бюджету на 2017 рік ми досягнемо згоди з Міністерством соціальної політики та Міністерством освіти щодо впровадження цього механізму на практиці, тому що він поширений в усіх країнах Європи і є справедливим”, – підкреслив міністр.

Нагадаємо, за даними Міністерства освіти і науки, Мінфін направив головним розпорядникам бюджетних коштів інструктивний лист щодо підготовки запитів до проекту державного бюджету на 2017 рік та проекту прогнозу державного бюджету на 2018-2019 роках.

У рекомендаціях, які супроводжують лист, сказано про скорочення видатків на стипендії.

Читайте також: УКРАЇНСЬКІ ВНЗ ОБМАНОМ ЗАМАНЮЮТЬ СТУДЕНТІВ НА КОНТРАКТ (ВІДЕО)

Джерело.

Related Post

facebook