fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Суспільство
Мінімальні заробітки українців у Польщі зростуть на третину

Президент Польщі Анджей Дуда підписав поправку до закону про мінімальну погодинну ставку за роботу. З 2017 року за годину праці заборонять платити менш ніж 12 злотих (77,18 грн), а після індексації – близько 13 злотих.

“Закон передбачає, що мінімальна заробітна плата становитиме 12 злотих на годину. Ця сума коригуватиметься щороку відповідно до зростання мінімальної заробітної плати для людей, що працюють погодинно. Погодинна ставка має враховувати не тільки людей за договорами комісії, але і самозайнятих, які поодинці надають послуги для компаній”, – пише видання.

Читайте також: ХТО МОЖЕ ПОДАТИСЬ НА ПОЛЬСЬКУ СТУДЕНТСЬКУ ВІЗУ ПОЗА ЧЕРГОЮ

Поправка передбачає, що мінімальна погодинна зарплата повинна застосовуватися до всіх договорів, незалежно від способу визначення розміру винагороди, тобто щогодини, щодня, щотижня, щомісяця тощо.

Відповідно до закону, Державна інспекція праці матиме право здійснювати контроль за дотриманням трудового законодавства та законності зайнятості. Штраф за оплату праці нижче за офіційну ставку мінімальної погодинної зарплати становить від 1 до 30 тис. злотих.

Зміни до закону про погодинну ставку набудуть чинності з 1 січня 2017 року, але деякі з положень – в день підписання закону і на 1 вересня поточного року.

Джерело.

Related Post

facebook