fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Політика
Міністр Грузії у справах біженців пригрозив Саакашвілі тюремною камерою

Саакашвілі рано чи пізно обов’язково повернеться до Грузії, вважає міністр.

Міністр Грузії у справах біженців Созар Субарі заявив, що колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі рано чи пізно повернеться в країну, де його чекає тюремна камера. Про це він повідомив в ефірі телеканалу Palitranews.

“Саакашвілі рано чи пізно обов’язково повернеться до Грузії, де його чекає місце в камері в 9-й установі з виконання покарань. Це незворотній процес”, – сказав Субарі.

На початку жовтня голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі заявив про свій намір повернутися в Грузію для захисту результатів парламентських виборів. Однак потім екс-президент Грузії змінив своє рішення, пославшись на великі плани в Україні.

Читайте також: КЛИЧКО ОТРИМАВ ТРАВМУ

Джерело.

Related Post

facebook