fbpx
Breaking News
Немає нічого смачнішого, бюджетнішого і швидшого у приготуванні за “Шалений пиріг”! Я його через день печу, бо це улюблений смаколик дітей і чоловіка. Та, чесно кажучи, я й сама його з філіжаночкою кави просто обожнюю! Записуйте скоріш рецептик!
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
Україна
Міранда Керр впала у важку депресію після розставання з Орландо Блумом

Модель зізналася, що суботніми вечорами її зазвичай можна застати за миттям посуду і спілкуванням з 5-річним Флінном.

Міранда Керр стала героїнею грудневого номера канадського Elle і дала відверте інтерв’ю, в якому розповіла про наслідки розриву з чоловіком і новий роман з Еваном Шпігелем.

33-річна модель, яка розлучилася в 2013 році з Орландо Блумом, від якого народила сина Флінна, зізналася, що розпад сім’ї вона переживала важко. “Насправді я впала у важку депресію. Ніколи не розуміла глибини цього стану, тому що була дуже щасливою людиною. Кожна думка впливає на вашу реальність, і тільки ви повинні контролювати свій розум”, – зробила висновок Міранда.

В інтерв’ю Elle Керр зізналася, що суботніми вечорами її зазвичай можна застати за миттям посуду і спілкуванням з 5-річним Флінном. “Мені подобається бути з сім’єю, читати синові, грати з ним, малювати. Я теж люблю гойдатися на гойдалках. Я домосід, тому залишитися в рідних чотирьох стінах – справжня розкіш для мене”, – сказала Міранда.

“На минулий день народження мій хлопець посадив для мене вербу у віддаленій частині саду. Іва – моє улюблене дерево, яке багато символізує і відображає мій погляд на світ. Ми всі повинні бути як верби! Люди думають, що в бурю дуб – найміцніше дерево, але насправді верби міцніші, тому що дуже гнучкі”, – розповіла Керр в інтерв’ю.

Читайте також: ВСІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ НАДАВАТИМУТЬ УКРАЇНЦЯМ БЕЗКОШТОВНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ

Джерело.

 

Related Post

facebook