fbpx
Breaking News
Смакувати ці пісні котлетки – одне задоволення! Дітки, як чують цей аромат, вмить прибігають на кухню. Кликати їх до столу, вам точно не прийдеться. Це я вам гарантую!
Було складно усвідомлювати, що моє життя, толком не розпочавшись, закінчилося в один, цей злощасний день. Образи, злість і сльози переповнювали все моє нутро. Я зрозуміла, що ось в цей момент тільки диво зможе врятувати мене. Не пам’ятаю, звідки з’явилася ця думка, але я зрозуміла – у мене буде малюк, щоб мені це не коштувало
– Я то тут до чого? Сама нагуляла, сама і виховуй. Я ж не винна, що у дівчинки немає ні тата, ні інших бабусь з дідусем. Батьки невістки теж не хочуть приймати цю дівчинку. Вони свого часу попереджали, що дитини, народженої поза шлюбом не приймуть
Два роки тому ми завели собаку і кішку, так батьки чоловіка обурилися, кажуть, краще б дитину усиновили, а не перекладали час і гроші на тварин. Мені так боляче було це чути, адже відмовився від такого варіанту саме чоловік, а винна, як завжди – я
Друзі, якщо ви це не готували і не куштували, то гріш вам ціна. Записуйте, бо такий рецепт повинен бути в записнику кожної господиньки
Курйози
Містечко в США переполохала масова галюцинація: люди бачили потойбічних істот

Поки у лікарів і детективів немає абсолютно ніяких версій щодо того, що сталося.

У відділенні невідкладної медичної допомоги госпіталю Bay Area в невеликому американському містечку Кзоз Бей у штаті Орегон США оголошено карантин після того, як п’ять осіб стали відчувати сильні галюцинації загадкового походження.

Все почалося з того, що 54-річна жінка, яка працює доглядальницею на дому, викликала поліцію по телефону, повідомивши, що сім або вісім людей намагаються відірвати дах з її автомобіля, який припарковано зовні. Жінка була у нестямі від страху, але наряд поліції, що примчав на виклик, нікого не виявив. На машині, звісно, теж не було ніяких пошкоджень. Поліцейські виїхали, але незабаром перелякана жінка знову зателефонувала в службу порятунку і повідомила про напад тих же зловмисників.

Поліцейські повернулися, оглянули будинок і прочесали квартал, але не виявили нічого підозрілого. Тоді вони вирішили відвезти жінку в найближчий госпіталь, підозрюючи, що вона хвора і страждає від сильних галюцинацій. Незабаром після цього один з офіцерів почав бачити потойбічних істот і чути таємничі голоси, після чого сам відправився в госпіталь на машині швидкої допомоги.

Трохи пізніше сильні галюцинації випробував і його напарник, який теж був доставлений бригадою швидкої допомоги в “швидку” госпіталю Bay Area. Туди ж відправилася і 78-річна жінка, за якою доглядала доглядальниця — її раптом теж здолали загадкові галюцинації. Після цього втрутилися військові і відправили в будинок, який відвідували всі учасники подій, загін військ спеціального призначення по боротьбі з хімічною та біологічною зброєю.

Фахівці перевернули будинок догори дном, але не знайшли нічого підозрілого. У госпіталі п’ятеро людей, які страждають від галюцинацій, помістили під карантин і ретельно обстежили всіма можливими способами, але ні в крові, ні в біологічних рідинах не було знайдено жодних психотропних речовин. Ніхто з них ніколи не страждав від психічних або неврологічних захворювань і вперше відчував галюцинації.

Автомобілі, техніка і одяг були досліджені на потенційні галюциногени, але нічого підозрілого так і не було виявлено. В ході розслідування було встановлено, що всі учасники події обмінювалися один з одним тільки дотиком руки, перш ніж почати відчувати загадкові бачення і чути голоси. Поки у лікарів і детективів немає абсолютно ніяких версій щодо того, що сталося, але розслідування триватиме.

Читайте також: ЛІНДСІ ЛОХАН ЖОРСТКО РОЗКРИТИКУВАЛИ ЗА ГОЛЕ СЕЛФІ З МУСУЛЬМАНСЬКИМИ ЧОТКАМИ

Джерело.

Related Post

facebook