fbpx
Breaking News
Коли запитую у дітей, що приготувати на вечерю і чую: “то не хочу, то не буду” – одразу ж берусь до приготування “Нямчиків”. Рецептом поділилась подруга зі Львова. Це настільки смачно і незвично, що сподобається найвибагливішим “нехочулькам”
В якийсь момент я зрозуміла, що більше так тривати не може, і стала потихеньку відтягувати його від тієї сім’ї. Звичайно, я не забороняла чоловікові спілкуватися з сином, але зробила так, щоб зустрічі були на нейтральній території. Так він не відчував себе винним перед дитиною
Син уже в армії відслужив. А чоловік все рідше став з’являтися дома. Одна поїздка за одною. Мене це вже почало дратувати: “Хіба можна витримати таке навантаження? Куди начальство дивиться? Так і до біди недалеко – працюєш адже на знос!”. Якби ж я тоді знала, що за моєю спиною мій чоловік вже давно веде подвійне життя
Простими млинцями на масляну вже нікого не здивуєш. Ось я і вирішила проекспериментувати. І ви знаєте, діти сказали, що це дуже схоже на знаменитий десерт «Тірамісу», який вони обожнюють. Але ні – це ще смачніше!
І знову я вишукую новенькі рецепти, щоб здивувати своїх рідних і вас, мої дорогенькі. Цей салат з крабовими паличками не такий, як ви звикли готувати. Повірте, він в 100 разів смачніший!
Світ
Місто, якому 7 тисяч років, виявили в Єгипті

У провінції Сохаг, що на півдні Єгипту, археологи розкопали древнє місто.

Як повідомляє The Guardian з посиланням на місцеве міністерство у справах старожитностей, знахідка датується епохою Першої династії правителів Древнього Єгипту (3060 – 2864 роки до н.е.).

Крім того, науковці виявили могильник, в якому захоронено знатних посадовців і його будівельників.

Разом з тим археологи розкопали стародавні хатинки, елементи порцеляни, залізні знаряддя та 15 величезних могил.

Таке відкриття було зроблено неподалік Поминального храму Сеті I.

Зазначається, що знахідка може по-новому відкрити одне з найстаріших міст стародавнього Єгипту – Абідос і підняти популярність країни серед туристів, які зараз туди неохоче їдуть.

На думку вчених, Абідос був столицею Єгипту протягом усього додинастичного періоду (кінець V тис. – бл. 3100 р до н. е. ) та протягом правління перших чотирьох династій.

Читайте також: ГАЗОВЕ ПИТАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ ВИРІШУВАТИМЕ ЄВРОКОМІСАР У МОСКВІ

Джерело.

Related Post

facebook