fbpx
Суспільство
Молитва до Христа Святого і Сон Божої Матері – творять чудеса

Молитва до Христа Святого

Всемогучий Боже, котрий терпів на Хресті за всі наші гріхи, будь завжди при мені.

Хрест Божого і Святого Ісуса Христа, допоможи мені отримати від Тебе спасіння.

Христос Святий, віддали від мене всяке нещастя, зло.

Хрест Святого Ісуса, вирятуй мене від всяких нещасть: душевних і тілесних.

Ісусе Назарянине, розп’ятий за нас, май милосердя наді мною і вирятуй мене від злих духів. Амінь

Молитва до Христа Святого була знайдена у Єрусалимі в гробі Ісуса Христа.

Дата і число не було визначене. Цю молитву цісар Карло по знайденню передав до Риму Папі.

Обітниця молитви 

1. Хто цю молитву відмовляє, читає чи слухає, або носить при собі – не помре несподівано, не потоне, не згорить і ніяка отрута не пошкодить йому: запевняю,що скоро зцілю його.

2. Коли дану молитву буде відмовляти невістка, що має стати матір’ю – щасливо приведе дитину на світ.

3. Якщо людина має хворобу: нервову, параліч, падачку, рак – нехай цю молитву прикладе до болючого місця.

4. Ті, що цю молитву для себе чи інших переписують – благословити буду, – каже Спаситель, – а тим хто висміює – зішлю покуту.

5. Молитва охоронить вас від урагану, землетрусу, вогню, війни, від усякої нечисті, від злого повітря, голоду і поганих людей.

6.Хто щоденно відмовлятиме цю молитву за три дні перед смертю, матиме від Бога о годині його смерті благодать.

Ця молитва на честь і славу дорогоцінної крові Ісуса Христа, воплочення його, через котре Господь допровадить нас до життя вічного – правдива як те, що Ісус Христос народився у Вифлиємі, був розп’ятий у Велику П’ятницю і на третій день Воскрес із Гробу.

Господи Боже, вислухай мольби мої і від усякого зла заховай мене. Амінь.

Сон Божої Матері

Прийшов до Неї Господь Ісус і запитав: «Мати, чи спиш?». «Заснула я», – відповіла Діва Марія, – але ти мене збудив. Я бачила Тебе на Оливній Горі і бачила Тебе від Каяфи до Пилата, від Пилата до Ірода, кованого там на бичування, опльованого, терням увінчаного. Потім Тебе судді судили, привязали до камінного стовпа і ланцюгами били Тебе, аж Твоє святе Тіло відкидало. А потім на Хрест прибили і бік списом пробили, з нього вийшла свята Кров і Вода. З Хреста Твоє Мертве Тіло зняли, на моїх руках зложили».

Ісус на це ніжно сказав: « Мати Милосердя! Хто той сон при собі носить, відмовляє чи слухає, той без гріха мертвого залишиться. В тому домі ніхто не помре наглою несподіваною смертю без прийняття Тіла і Крові Моєї. А хто про що-небудь буде просити Мене або Тебе, Люба Мати, то отримає. А хто той сон буде другим давати та при собі носити, той 100 днів відпусту дістане. А хто його буде відмовляти або слухати, той не згине ніде: ні на війні, ні в дорозі, ні в якому домі. Цей сон буде оберігати, йому ні вогонь ні вода шкодити не буде».

Друга молитва, яка є дуже помічною та була знайденою у Гробі Христовому.

Коли мій Син вийшов на Єрусалимську гору, Його спіймали євреї з позором і презрінням на голову положили терновий вінок, і усе Його обличчя умилося Святою Кров’ю. Ісус говорить: “Дорогі мої, є такий тяжкий мій Хрест і ранить побите тіло, і вся кров стікає по моєму Хресті. Сьогодні святий день п’ятниця, якби знайшовся такий, щоби цю молитву моли в кожний день, а в п’ятницю прочитав три рази, то чого попросить усіх обдарую ласкою, красою, мудрістю і врятую йому три душі з родини чи близьких, за яких молився. За три дні до смерті дам знати час, коли це станеться, а після смерті положу золотий вінок на його голову”.

Мати Божа стоїть під Хрестом Сина, Вона бачить Його страждання. Ісус говорить:”Іване, ти мій вірний слуга, візьми мою Матір за руку і відведи, щоб не бачила моїх страждань на Хресті”. Іван говорить: “Сину Божий , я візьму Твою Матір за руку, відведу від Хреста, і утішу, як батько своє дитя, щоб вона не бачила Твого страждання на Твоїм Хресті, який з болем відчувається в її серці”. В цей час здригнулася вся земля, потемніло сонце і місяць, а Матір Божа каже: “Це мій Син переносить тяжкі муки і страждання на своїм смертнім Хресті”. Покапали каплі Крові Ісуса Христа, коли йшов на Голгофу. Голбвер– кат, знайшов один лист на Святому Гробі Ісуса Христа, який був захований в одній касі, окремо від срібла і грошей. Каса була власністю Батия, імператора Христина, Давида і св. Єлизавети, Мальти, Дори і Гранети, всі вони хотіли знати про страждання Ісуса Христа. Він говорить:”Що було 63 солдати, 180 разів Його били кулаками в плечі, прийняв 40 цвяхів та каменюк, 32 рази тягнули за бороду, підносили за волосся. Потім на Голгофі мене били палками. Я був поранений 100 разів, і битий 308 разів. Тоді впало 5432 каплі крові, і наглядала 31 людина. Я помирав о другій годині в п’ятницю, коли пробили моє серце. Я відходив 120 разів, а тих, що мене убивали було троє”.

Ті, хто будуть читати цей лист, матимуть перемогу над злом. Якщо читати цей лист 15 років За кров, яку пролив наш Дорогий Спаситель, то тоді з неба вибачать йому 5 гріхів, а може й пекельні муки. А якщо помре раніше, то буде йому прийнято, якби прожив 15 років і пролив свою кров за віру. Того, хто читає цей лист, Я зійду з неба і заберу його душу до неба, а також душі його рідних аж до четвертого покоління. А той, хто носитиме цей лист при собі, тому ніколи не буде важко у справах, усяке зло відійде від нього, а також величатиме Пречисту Діву Марію.

Молитви, які були знайдені в Гробі Христовому! Обов’язково роздрукуйте та носіть ці молитви. Хто бере їх в суд, обов’язково виграє. Про дієвість цих молитов переконалися в своєму житті раніше. Вірте сильно і обов’язково зберігайте піст в п’ятницю, строгий піст. Давайте іншим молитися!

Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй нас грішних.

Не кляніться Іменем Господнім, бо знищить Вас. А в устах завжди майте Бога, прославляючи його. Амінь.

Читайте також: ТАЄМНИЦІ МОЛИТВИ «ОТЧЕ НАШ»

Джерело.

facebook