fbpx
Breaking News
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Шоу-бізнес
Молодий батько Влад Яма вперше розповів про маленького сина

Хореограф також поділився подробицями таємного весілля.

Відомий хореограф Влад Яма, приватне життя якого завжди було за сімома замками, офіційно підтвердив, що одружився і став батьком, йдеться у “Світському житті”.

Влад та його кохана Лілія одружилися півтора роки тому. Весілля пара відгуляла на кораблі, подалі від допитливих очей

“Так, весілля було. Це був приватний захід, на, приблизно, 50 осіб. Ми це все робили на кораблі. Ми перебували на Дніпрі. Ми відплили, щоб нас ніхто не бачив. І так, у нас є синочок. Його звуть Леон. Йому 15 місяців”, – розговорився зірковий батько.

Яма розповів, чому так довго тягнув із освідченням – перш ніж запропонувати Лілії одружитися, Влад думав сім років.

“Я дуже довго думав. Я вважаю, що навіть дуже довго думав. Я хочу подякувати Лілії за те, що вона мене витерпіла. Я просто вирішив для себе, що хочу бути з цією людиною і чим більше тим краще. А найкраще – на все життя. І тоді я зрозумів, що назад дороги нема. Треба рухатися вперед”, – поділився танцівник.

Окрім того Яма розповів, як розвивається його малюк

“Він став у манежику у дев’ять місяців, через декілька днів вже почав присідати під музику”, – сказав хореограф і додав, що батьківство його дуже змінило

“Це дуже круто. Я можу це записати собі у графу “досягнення” як найперше, як найголовніше. Тим більше, що це син. Все як я хотів, все, як ми мріяли”, – підсумував Яма.

Читайте також: Коли мама — бізнес-леді: як на власну справу надихають діти

Джерело.

Related Post