fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Світ
Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Дівчина стоїть за касою і прибирає зі столів

Молодша дочка американського президента Барака Обами влаштувалася на роботу в улюблений ресторан  сім’ї, який вони відвідують під час відпустки, передає “Корреспондент” з посиланням на Boston Herald.

Дочь Обамы

Підробляє п’ятнадцятирічна Наташа в рибному ресторані Ненсі на острові Мартас-Віньярд. Її зміна починається о 7.30 ранку і закінчується через чотири години.

Дочь Обамы 4

Дочь Обамы 2

Дочь Обамы 6

В обов’язки дівчини входить: стояти за касовим апаратом, видавати їжу в експрес-вікні, готувати зал до приходу відвідувачів, а також прибирати зі столів. За безпекою Саші (скорочено від Наташі) Обами стежать шість агентів секретної служби, які чергують в позашляховику.

Як зазначає видання, ходять чутки, що Барак Обама має дружні стосунки з власником Ненсі, що пояснює вибір місця роботи його молодшої дочки.

Влітку минулого року старша дочка Обами Малія підробляла асистентом режисера Стівена Спілберга на зйомках фільму За межами. На той період їй було 17 років.

Також відомо, що Малія вступить до в Гарварду в 2017 році. Школу вона закінчила в цьому році, але ще рік буде займатися громадськими роботами.

Джерело

Related Post

facebook