fbpx
Світ
Молодша дочка Обами підробляє в рибному ресторані (фото)

Дівчина стоїть за касою і прибирає зі столів

Молодша дочка американського президента Барака Обами влаштувалася на роботу в улюблений ресторан  сім’ї, який вони відвідують під час відпустки, передає “Корреспондент” з посиланням на Boston Herald.

Дочь Обамы

Підробляє п’ятнадцятирічна Наташа в рибному ресторані Ненсі на острові Мартас-Віньярд. Її зміна починається о 7.30 ранку і закінчується через чотири години.

Дочь Обамы 4

Дочь Обамы 2

Дочь Обамы 6

В обов’язки дівчини входить: стояти за касовим апаратом, видавати їжу в експрес-вікні, готувати зал до приходу відвідувачів, а також прибирати зі столів. За безпекою Саші (скорочено від Наташі) Обами стежать шість агентів секретної служби, які чергують в позашляховику.

Як зазначає видання, ходять чутки, що Барак Обама має дружні стосунки з власником Ненсі, що пояснює вибір місця роботи його молодшої дочки.

Влітку минулого року старша дочка Обами Малія підробляла асистентом режисера Стівена Спілберга на зйомках фільму За межами. На той період їй було 17 років.

Також відомо, що Малія вступить до в Гарварду в 2017 році. Школу вона закінчила в цьому році, але ще рік буде займатися громадськими роботами.

Джерело

facebook