fbpx
Шоу-бізнес
Monatik став батьком вдруге

Про особисте життя 30-річного співака Дмитра Монатика  майже нічого невідомо.

Щосили артист намагається приховувати свої стосунки, у всіх інтерв’ю відзначаючи, що не хоче тему сім’ї виносити на обговорення публіки. Проте, в мережі вже давно говорять про те, що Monatik одружений і виховує сина. А тепер в інтернеті з’явилася інформація, що дружина Діми подарувала йому другого сина.

Деякий час артист не коментував новина про поповнення в родині, але в інтерв’ю телеведучій Каті Осадчій Monatik зізнався: він шалено радий народженню ще одного спадкоємця. “Я літаю, і, безумовно, ця подія змінює все навколо.

Ти, в принципі, по-іншому сприймаєш і свою роботу, все стає зовсім іншим. Це круто! Тобі хочеться бути ще краще, і щоб у всіх все було добре!” .

Читайте також: Я не люблю свою дочку тому, що була копією чоловіка. Тільки так я могла мстити йому за заподіяні мені кривди

Крім того, Monatik зазначив, що батьківство допомагає йому в роботі – коли він був тренером вокального шоу “Голос. Діти”, йому було легше зрозуміти маленьких конкурсантів. “Коли я був на шоу, я вже знав, як себе вести з дітьми”, – сказав співак.

Джерело.

facebook