fbpx
Шоу-бізнес
“MONATIK вийшов співати в халаті, і я його повністю підтримую”: Сергій Притула прокоментував перший півфінал Євробачення-2017

Пісенний конкурс Євробачення, який цього року відбувається в Україні, в самому розпалі. Вчора, 9 травня, відбувся перший півфінал конкурсу, який не залишив байдужим телеведучого і шоумена Сергія Притулу.

Про це він написав великий пост в Facebook.

В огляді Притула обговорив кожного учасника конкурсу, включаючи їхні пісні, вбрання, спецефекти і художнє виконання.

“1. Швеція. Слава Богу, що правилами шоу заборонено робити дурниці на сцені під час виступу, інакше б швед це зробив. Ну і тему з біговими доріжками вже давно розкрили”, – написав Притула про виконавця Робіна Бенгтссона.

Крім учасників з різних країн, телеведучий також зазначив і українських виконавців, які виступили на сцені.

“Монатік Вийшов співати в халаті і я його повністю підтримую, я дивлюсь конкурс точно так само”, – зазначив він образ співака.

При цьому Притула написав, що виступ Джамали, яка минулого року виграла Євробачення, було ефектнішим, ніж цього року: “Після розкоші минулорічного виступу Джамали з тим деревом тощо, зараз обмежити драматургію в номері хореографічними елементами? Ну, не чіпляє так. І дуже темна сцена”.

Не залишив без уваги телеведучий і своїх колег, які працюють на Євробаченні.

“Вова Остапчук народжений для цієї роботи! Саша Скічко теж дуже красивий! Чому ви ховаєте Мірошніченка?! З ним все ок? Нічого не сталося?” – зазначив Сергій в соцмережі.

Загалом його думки про учасників Євробачення прозвучали досить суб’єктивно, але з гумором, як і вміє Притула.

Читайте також: ОЛЯ ЦИБУЛЬСЬКА ОХАРАКТЕРИЗУВАЛА УЧАСНИКІВ ЄВРОБАЧЕННЯ

Джерело.

facebook