fbpx
Breaking News
Цей сирник завжди вдається таким добрим, що у мене всі просять його рецепт. Спечіть і ви!
Смачна картопля з начинкою: виходить ніжна картопля з хрусткою скоринкою. Після того, як скуштуєте цю картоплю, будете її готувати багато-багато разів!
Кожен, у кого ще живі батьки, повинен молитися за них. За все добро, яке вони передали і продовжують передавати нам. За те, що виховали нас, навчили нас виконувати Божі заповіді та бридитися гріхом: Особлива молитва дітей за батьків Всемилосердний Боже!
Колись, цю неймовірно повчальну ПРИТЧУ розповіла мені бабуся. Я так сильно перейнялась почутим, що зрозуміла свою найбільшу помилку в житті. Тепер я з гордістю скажу – я щаслива! І буду передавати цю мудрість з покоління в покоління!
Починаємо готуватися до чудового свята 8 березня! Зберігайте прекрасні привітання на будь-який смак для жінок зі святом весни!
Економіка
Морозний травень вбиває урожай фруктів і ягід в Україні

Втрати врожаю ранніх ягід в західних областях України, де були найістотнішы заморозки, досягають 90%, а врожаю фруктів – до 50%. Про це свідчать дані виробників, повідомляє Український клуб аграрного бізнесу.

“Квітень-червень є важливим періодом цвітіння і формування зав’язі плодів у плодових дерев і ягід. Через різке зниження температури 9-11 травня процес цвітіння і утворення зав’язі відбувається в ускладнених умовах. Температура повітря в деяких регіонах, зокрема, в західних областях і окремих частинах північних областей опускалася нижче нуля і навіть досягала -8 градусів (на ґрунті)”, – пояснюють експерти.

За словами садівників, найбільше постраждали старі сади радянського типу і дерева, розташовані в низинах.

Виробники з Вінницької області говорять про 30% підмерзлих суниць. Детальніше оцінити наслідки травневих заморозків можна буде тільки ближче до середини червня.

Читайте також: В УКРАЇНЦІВ ВИМАНЮЮТЬ ДАНІ БАНКІВСЬКИХ КАРТОК: НБУ ПОПЕРЕДИВ ПРО ШАХРАЇВ

Нагадаємо, синоптики обіцяють, що в Україні нарешті потеплішає, але в західних, східних і південних областях пройдуть дощі з грозами. За даними Укргідрометцентру, на всій території країни повітря прогріється до 15-19 градусів тепла вдень і до 6-9 вночі.

Джерело.

Related Post

facebook