fbpx
Суспільство
Мрії здійснюються: Вакарчук виконав бажання важкохворого бійця АТО

21-річний військовослужбовець Володимир Бабій зараз лікується в луцькому онкодиспансері, у нього 4-ий ступінь раку.

Про це пише Волинь.

“Боєць малює картини на склі, продає їх, а гроші перераховує тим, хто цього потребує. Така в нього жага до благодійності. От, і його мрія побувати на концерті Океана Ельзи – здійснилась!”, -повідомляє волонтерка Ольга Вакула у Фейсбуці.

Лідер гурту Святослав Вакарчук запросив Володимира Бабія та його «янголів-охоронців» до спільної фотографії, а також подарував захиснику автограф.

Фото цього чудового вечора обіцяє викласти у мережу Інна Голдованська, але дещо згодом.

Володимир Бабій подякував волонтерам за реалізацію своєї мрії.

“Оце враженя. Просто не передати. Коли ти поруч з не байдужими тобі людьми коли на їх обличях посмішки а в очах вогонь і ти розумієш що нічого особливо ти не зробив а в людей стільки радості.

Як же добре, коли світ не без добрих людей. В мене є ще одна маленька ціль про яку я нікому не розповім, це буде секрет та сюрприз.

Люди давайте разом просто скажемо дякую нашим Сонечкам: Тетяні Білінській та Інні Голдованській, Наталі Ариванюк, Наталі Гнітецькій.

Також Наталі Шевченко, Тетяні Лаба-Билиці, Любі Фрадинській і багато іншим нашим трудняжкам-волонтерам, які постійно щось роблять, як і для АТОшків, так і для звичайних людей”, -написав він у Фейсбуці.

Також Володимир Бабій подякував волонтерам за можливість відвідати концерт «Океану Ельзи» АТОвцям, які лікуються у волинських госпіталях.

Читайте також: УСИК МАЄ НАМІР БИТИСЯ З ЕНТОНІ ДЖОШУА

facebook