fbpx
Breaking News
– Онуче, раз ти не потрібен ні батькові, ні тим більше мачусі, залишайся жити у мене, у мене нікого немає, – говорила бабуся
– Мама отримує на мене аліменти і витрачає все на себе. А мені грошей не дає, каже не заслужила ще. Якби не аліменти, я б вже давно жила в інтернаті!
– Більше терпіти я не змогла і вигнала геть брехливу свекруху!
Рибка під “шубкою” з моркви – це так смачно! Навіть мої дітки, які не дуже люблять рибку, приготовану таким способом з’їдають, скільки не покладеш! Дякую своїй любій матусі, що навчила мене готувати цю корисну, ще й не дорогу смакоту!
Вдома ставало ще гірше. Дружина знала про все. Але, замість того, щоб підтримати мене, раз по раз закатувала істерики, що дохід різко знизився. Я не міг зрозуміти її. Нам вистачало не те що на поїсти, але ще і відкласти. Мені набридло терпіти її наїзди, і я почав огризатися. На це вона реагувала зовсім неадекватно. А потім заявила, що подала на розлучення і хоче, щоб я виселився зі спільного житла. Це мене неймовірно зачепило!
Економіка
МВФ жорстоко провчить Україну

Розмір чергового траншу фінансової допомоги Міжнародного валютного фонду може обмежитись лише $1 млрд через те, що українська влада не проявляє жодних ініціатив щодо подальшого налагодження стосунків із Фондом, а, навпаки, поводить себе так, наче всі попередні транші країні “не дуже й були потрібні”.

На думку економічного експерта Ігоря Шевченка, українцям не слід очікувати на великий кредит від МВФ: його дробитимуть через невпевненість у новій владі.

“Максимум, що ми отримаємо в цьому році – це 1 млрд, тому що більше нам давати ніхто при сьогоднішньому нашому ставленні до виконання умов договору просто не буде. А що буде в наступному році – в принципі незрозуміло”, – повідомив Шевченко для під час інтерв’ю для радіостанції “Голос столиці”.

Читайте також: Мінсоцполітики знайшло понад 300 тисяч “липових” переселенців

Нагадаємо, раніше економіст Андрій Новак прогнозував, що фінансову допомогу Україні можуть зменшити, однак без грошей міжнародні донори Україну не залишать.

Джерело

Related Post

facebook