fbpx
Україна
МЗС попередило українців про небезпеку при поїздках до ЄС

Міністерство закордонних справ України попередило українців про небезпеки при відвідуванні країн Європейського Союзу на новорічні свята. Громадян України закликають уникати багатолюдних місць через загрозу терактів.

“За інформацією Державного департаменту США, існує велика ймовірність, що терористичні групи ІГІЛ, Аль-Каїда, а також їхні прихильники планують теракти в Європі”, – йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України в Facebook.

Влада європейських країн також попередили про можливі атаки терористів під час масових заходів, на туристичні об’єкти, ресторани, торгові центри, а також в транспорті.

У МЗС України нагадали, що в минулому році екстремісти здійснили напади у Франції, Бельгії, Німеччини і Туреччини.

“У зв’язку з цим настійно рекомендуємо громадянам України під час новорічно-різдвяних подорожей утримуватися від відвідування багатолюдних місць, а перебуваючи в громадських місцях, проявляти пильність. Просимо заздалегідь подбати про контактні дані з посольствами та консульствами України в країні, в яку плануєте подорож. Консул Україна надасть вам допомогу в разі надзвичайної ситуації.

Як повідомлялося, днями в Берліні вантажівка в’їхала в натовп на різдвяному ярмарку. Загинули 12 осіб, ще 48 осіб отримали поранення. Серед жертв теракту в Берліні міг бути громадянин України.

Читайте також: НАУКОВЦІ ВСТАНОВИЛИ, ЧОМУ ВАРТО БУТИ ОПТИМІСТОМ

Джерело.

Related Post

facebook