fbpx
Breaking News
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Ці чебуреки навчила мене готувати подруга-гречанка. Вони готуються дуже швидко і легко, але які запаморочливо ароматні і смачні – вам не передати! Вся моя родина в захваті була, коли я їх вперше поставила на стіл. Спробуйте!
Відразу все рухнуло, коли він приїхав і назвав мене чужим жіночим ім’ям! Серце спочатку завмерло, а потім закалатало зі страшною силою. Я відразу все зрозуміла: він завів собі «закордонну дружину». А потім я сама зрадила. Так і живемо.
Від чоловіка ж відповіді були скупі і односкладові – «спасибі», «так», «зрозуміло». Начебто не особливо він і вплутується в переписку, але і не «відшиває». З силою придушивши бажання рознести все і вся, розлучитися і подати на аліменти, вирішила поспостерігати.
– Розлучився з дружиною, хочу одружитися на тещі. Мене друзі засуджують, а мені так простіше
Авто
На авторинку України несподівано змінився лідер

У лютому на українському ринку було реалізовано 4856 нових легкових автомобілів. У порівнянні з минулим роком лютневий результат збільшився на 16 відсотків.

Найбільшим попитом в останньому місяці зими, як і в минулому році, користувалися автомобілі марки Renault, яких було продано в кількості 532 шт. Таким чином, порівняно з лютим 2016 року продажі цього французького бренду в Україні зросли на 24 відсотки.

Наступним за популярністю автомобільним брендом місяці став Volkswagen, автомобілі якого обрали 374 покупця або на 98% більше, ніж роком раніше.

Замикає лідерську трійку Toyota з результатом 335 автомобілів. При цьому лютневі продажі Toyota знизилися на 5 відсотків.

Далі в ТОП-10 місяця, по спадаючій обсягів реалізації, розмістилися: Hyundai – 332 шт. (+ 43%); KIA – 327 шт. (+ 48%); Nissan – 285 шт. (-5%); Ford – 279 шт. (+ 92%); Skoda – 248 шт. (+ 6%); BMW – 225 шт. (+ 8%); Mercedes-Benz – 188 шт. (-7%).

Титул самого продаваного автомобіля лютого здобула KIA Sportage. Цю машину вибрали 236 покупців.

Читайте також: ЗА НОВИМИ ТАРИФАМИ: ЯК ПЛАТИТИ ЗА СВІТЛО МЕНШЕ

Всього з початку року в Україні зареєстровано 9678 продажів нових легкових автомобілів, що на 31% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Джерело.

Related Post