fbpx
Суспільство
На День вишиванки Тіна Кароль зустрілась з українською громадою в Берліні

На День вишиванки – 18 травня – співачка Тіна Кароль зустрілася з українською громадою в Берліні. Зустріч пройшла в посольстві України в Німеччині.

Перш за все відбулася зустріч співачки з послом України Андрієм Мельником. Пан посол привітав Тіну з гастролями в Німеччині, подякував за культурний і громадський внесок в історію сучасної України.

У посольстві також пройшла зустріч артистки з українською громадою, діячами культури і мистецтва, волонтерами, представниками громадських і благодійних організацій. Співачка була зворушена такою зустріччю і подякувала всім присутнім за запрошення і надану їй довіру.

Читайте також: Притула розповів, як одного разу побив Сердюка, який оголився на «Євробаченні»

Гості прийому мали можливість поспілкуватися з Тіною Кароль та поставити їй запитання. Зокрема, мова зайшла про благодійну діяльність співачки. Тіна зізналася, що частину грошей з усіх сольних концертів перераховує в свій власний фонд “Полюс тяжіння”, який закуповує необхідне медичне обладнання в онкологічні відділення лікарень по всій Україні.

Відзначимо, Тіна Кароль зараз гастролює по Німеччині в рамках свого туру з програмою “Вибране”: 16 мая співачка виступила в Оффенбасі, а 17 травня в Берліні.

Читайте також: Як співає 13-річна Тіна Кароль: у мережі з’явилося архівне відео

Джерело

facebook