fbpx
Breaking News
Новий закон може призвести до безробіття для 70 тисяч вчителів. Освітяни просять ВР не підписувати закон-вирок.
Вплив місяця на ріст і красу волосся доведено давно. Цей календар стрижки і краси на лютий 2020 року підкаже вам, коли краще підстригтися чи змінити зачіску, щоб це принесло лише користь, вдачу, здоров’я і красу! Зберігайте, щоб не забути!
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Суспільство
На Донеччині п’яні лікарі відмовились приймати пацієнтів

Вночі 24 березня в міську лікарню №2 в хірургічне відділення звернулися місцеві мешканці, яким необхідна була медична допомога, але в допомозі їм було відмовлено.

Як стало відомо пізніше це пов’язано з тим, що старший черговий лікар і ще кілька співробітників хірургічного відділення знаходилися в стані алкогольного сп’яніння.

У соціальних мережах почався справжній скандал, на який відразу відреагував мер Горлівки Іван Приходько і керівництво охорони здоров’я Горлівки, які прибули в лікарню.

Читайте також: ВЧЕНІ СТВОРИЛИ НОВИЙ ПРЕПАРАТ ПРОТИ СТАРІННЯ

По прибуттю до лікарні вони дійсно зафіксували факт алкогольного сп’яніння. У старшого чергового лікаря виявили 2.06 проміле, а у чергового лікаря 0.6.

Черговий персонал відразу був замінений, порушники покарані і проблема вирішилася.

Джерело.

Related Post