fbpx
Breaking News
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Я й сама не розумію, можливо тому, що не схожа на її родину, та бабуся ніколи мене не любила. Я завжди була найгіршою внучкою. Хоча, характер у мене дуже спокійний, я ввічлива, добра і роботяща, завжди слухала старших. Та як би я не старалася догодити бабусі – все було не так
Андрій приїхав, як і домовлялись, в чудовому настрої. Та коли я повідомила, що він скоро стане батьком, змінився в обличчі, і сказав для чого я його витягла з роботи, могла б і дома про все розповісти. Спершу я подумала, що це такий жарт, та коли він додав: “навіщо нам зараз дитина, якщо я хочу пожити для себе” – я все зрозуміла
Сало в гарячому розсолі завжди робила моя бабуся, і кращого рецепту годі шукати! Смакота виходить шалена, мої діти навіть ковбаси не просять, а вимагають таке салко! Гріх буде, якщо не поділюся з вами цим золотим рецептом.
Шоу-бізнес
На колінах у Кіркорова: Глюкоза осоромилася через занадто коротку сукню

Співачка потрапила в незручну ситуацію.

Співачка Глюкоза збентежила шанувальників на сторінці в Instagram пікантним фото.

Наталя через занадто короткий наряд потрапила в незручну ситуацію. Артистка осоромилася на зйомках.

На знімку співачка позує в міні і червоній куртці-косухі на колінах у Філіпа Кіркорова.

“На знімальному майданчику поповнення! Знімаємо сьогодні велику сцену на концерті”, – підписала кадр зірка.

Підписники відзначили, що через невдалий ракурс ноги артистки здаються товстими: “Вульгарна, на всіх фотографіях. Що з Вами трапилося”, “Так сіла, що ноги здаються товстими”, “Філіп тут такий класний! Милий!”, “Такі ніжки дебеленькі”, “Ви вже не класна матуся, а звичайна жінка біля кіоска з 90-х”, “Так. Ніжки повненькі”, “Товстуха”, – прокоментували користувачі.

Читайте також: ДОЧКА СНІЖАНИ ЄГОРОВОЇ ШОКУВАЛА АМЕРИКАНСЬКИХ ЛІКАРІВ

1_1225

Джерело.

Related Post

facebook