fbpx
Суспільство
На Миколаївщині селянин із книжками про магію вбив і закопав на городі сусідку

На Миколаївщині загадково зникла багатодітна мати-одиначка. 37-річна Марина Золотушко пішла з дому у справах і більше не повернулася.

Про зникнення жінки люди дізналися від п’ятьох дітей, які ходили селом і кликали маму. Старшому з них 19, найменшому 1,5 року. Тиждень разом з поліцією мешканці шукали жінку усюди, аж доки не виявили людину, котра останньою спілкувалася зі зниклою – місцевого мешканця, який твердив, що взагалі не знає Марини. Саме це поліцейських і насторожило, тож вони вирішили оглянути двір цього чоловіка, знайшли ділянку з м’якою землею і там виявили жіноче тіло.

37-річна Марина Золотушко пішла з дому у справах і більше не повернулась. В неї залишилося п’ятеро дітей. Про зникнення жінки люди дізналися від дітей, які ходили селом і кликали маму. Тиждень разом з поліцією мешканці шукали жінку усюди, а знайшли закопаною у дворі сусіда.

Матір підозрюваного каже, що того вечора була у хаті, а син у дворі. В те, що він міг вбити сусідку, вона не вірить. “Може, хто другий зробив, а на нього звернули”, – каже Ганна Барановська, хоча й визнає, що її син поводився дивно. Люди кажуть, що підозрюваний був відлюдькуватим, у свої 48 жив за рахунок батьків і збиткувався над ними – бив і погрожував порізати на шматки.

Читайте також: НА ПРИКАРПАТТІ ВІД ВІРУСНОГО МЕНІНГІТУ ПОМЕР ШКОЛЯР

В оселі чоловіка поліція знайшла холодну зброю і літературу про злочини. За словами сина загиблої Сергія Золотушка, там були тесаки, кастети, булави та якісь книжки про магію. Чоловік у поліції зізнався у вбивстві та пояснив, що не стримався, коля Марина образила його – почав її бити, і від травм жінка померла. Правоохоронці вважають, що підозрюваний може бути психічно хворим. Якщо його визнають осудним, чоловікові загрожує довічне увязнення.

Джерело.

facebook