fbpx
Breaking News
28 січня – Павлів день. Яке сьогодні свято та чого не можна робити: іменини, традиції та прикмети
Мої однокласники часто розповідали, особливо в молодших класах, що робити уроки їм допомагають батько або мати. Мені було завидно. Коли після школи я обрав університет, а не коледж, як наполягала мати, кажучи, що я не поступлю, я спеціально поїхав в інше місто і поступив. Мені було краще жити в гуртожитку, ніж удома
Мама робила все, щоб моє дитинство і юність стали прекрасними! Але незважаючи на всю турботу і ласку, до сих пір не можу пробачити їй, що вона так спритно брехала мені десять довгих років. Адже і не відчувала навіть докорів сумління!
Вперше теплий картопляний салат я спробувала у ресторані, цей смак мені настільки припав до смаку, що я вирішала його приготувади дома. Скажу лише одне: всі мої подруги рецепт записали. Дуже смачно!
Замість дорогих засобів вже багато років додаю до прального порошку і кладу у пральну машину просту дешеву… Результат, я вам скажу, відмінний! Речі лишаються яскравими, зберігають первинні кольори і форму, скільки не пери! Переконалася на власному досвіді.
Події
На пішохідному переході збили дитину

Сьогодні, 24 березня, в Одесі автомобіль Renault збив 12-річну дівчинку.

ДТП сталася вдень на вулиці Ільфа і Петрова.

Водій автомобіля повідомив, що не помітив дитину на пішохідному переході.

З різними травмами дівчинку госпіталізували в лікарню.

Читайте також: НА РІВНЕНЩИНІ ВОДІЙ АВТОБУСА ОТРИМАВ ІНФАРКТ І ВРІЗАВСЯ В БЕТОННИЙ СТОВП

Джерело.

Related Post