fbpx
життєві історії
На роботі я зміг досить добре підняти грошей. Зібрав близько півмільйона гривень за відносно невеликий термін, хоча ніколи грошима не хвалився і не витрачав зайвого. Познайомився з дівчиною. Вона була на три роки молодшою. Навчалася в інституті. Відносини розвивалися стрімко, діло – до весілля. Але у моєї дівчини сильно захворіла мама. Закрив один з рахунків, дав їй 25 тисяч

На роботі я зміг досить добре підняти грошей. Зібрав близько півмільйона гривень за відносно невеликий термін, хоча ніколи грошима не хвалився і не витрачав зайвого. Познайомився з дівчиною. Вона була на три роки молодшою. Навчалася в інституті. Відносини розвивалися стрімко, діло – до весілля. Але у моєї дівчини сильно захворіла мама…

Ця історія сталася кілька років тому. Тоді мені виповнилося 24 роки. Повернувся з армії. Не буду лукавити, завдяки своєму батькові влаштувався на цілком собі хорошу роботу в серйозній комерційній структурі. Якби не батько, то я б туди в житті не потрапив, враховуючи, що з інтелектом проблем ніколи не було.

Я це до того, що на роботі зміг досить добре підняти грошей. Зібрав близько півмільйона гривень за відносно невеликий термін, хоча ніколи грошима не хвалився і не витрачав зайвого.

І через ці самі півроку, як влаштувався на роботу, познайомився з дівчиною. Вона була на три роки молодшою. Навчалася в інституті.

Відносини у нас розвивалися стрімко, але досить швидко (для мене, принаймні).

Я вважав, що справа рухається до весілля, і вже морально себе на це налаштовував.

Одного разу сталася біда – у моєї дівчини сильно захворіла мама. Потрібні були гроші на лікування, ліки, хабарі лікарям та інше. Вона розповіла про свою проблему. На наступний день я закрив один з рахунків у банку. Привіз дівчині близько 25 000 гривень.

Вона була невимовно рада, дякувала. Через тиждень з’ясувалося, що гроші вже всі закінчилися, а мамі потрібні були ще, бо лікування дороге. Я закрив другий свій рахунок в банку і відвіз їй ще 28 000 тисяч.

Дівчина просто зі сльозами дякувала і говорила, що таких хлопців просто немає на всій Землі, але зауважила, що ще б одне вливання грошових коштів не зашкодило б здоров’ю її мами…

Сказав, що у мене грошей більше немає. І… дівчина пропала. Зовсім пропала! Перестала брати телефон, видалила мене з друзів в фейсбуці. Я поїхав до неї. Виявилося, що вона не хоче нічого спільного мати з людиною, якій плювати на близьких. А гроші пообіцяла повернути, мовляв їй від байдужих бовдурів нічого не треба.

Поїхав додому. Таке відчуття було, ніби відро нечистот вивалили на голову. Пройшов якийсь час. Я зустрів в метро маму моєї вже колишньої дівчини. Поцікавився про здоров’я.

Виявилося, що у мами все відмінно, вона недавно повернулася з Туреччини, оновила гардероб і щось там ще.

Не пам’ятаю, що вона говорила, мені стало не добре…

Гроші вона на лікування мами витратила… Ага, 10 раз… Зрозумів, що з неї гроші вже ніяк не витребувати назад. Бруднити руки об таку погань не хочеться. Пам’ятаю, що їду в метро і згадую, як вона говорила:

“Нема в світі більше таких хлопців”.

Думаю: “Так, і справді немає. Таких ідіотів ще пошукати…”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!