fbpx
Світ
“На сміх людям”: у Москві натовп штурмував пункт роздачі “шарового” салату (відео)

У неділю, 4 вересня, в межах фестивалю “Спаська вежа” на Красній площі Москви встановили рекорд – приготували 20 т 100 кг грецького салату, який планувалося безкоштовно роздати гостям свята. Спробувати салат прийшли кілька сотень людей, однак дісталася страва тільки першим 30, оскільки після цього почалася тиснява.

Співробітники пункту роздачі салату розбіглися, а люди хапали порожні контейнери, виделки і пляшки з водою. Наприкінці свята гості відірвали і забрали клейончасті скатертини зі столів.

Повідомляється, що поліція попросила присутніх пройти на Василівський спуск, щоб розчистити площу до фестивалю, проте натовп людей зніс огорожу. Люди хапали порожні пластикові контейнери і запитували, де салат.

У планах організаторів було встановити рекорд Гіннеса, приготувавши 20 тонн грецького салату. За їх словами, акція пройшла добре і салат в основному роздали.

“Можливо, салат, що залишився, вже зовсім сік пустив, що не роздали. Половину точно роздали. Не було ніякої тисняви. Спокійно, в порядку живої черги все роздали. Рекорд Гіннеса поставлений і зафіксований”, – заявила директор з реклами та PR фестивалю “Спаська вежа” Любов Белеску.

Читайте також: У ЦЕНТРІ МОСКВИ ЧОЛОВІК ВЗЯВ ЗАРУЧНИКІВ І ПОГРОЖУЄ ПІДІРВАТИ БАНК (ВІДЕО)

Джерело.

facebook