fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Україна
На Україну насувається похолодання
Сьогодні погода в Україні залишається літньою, температура повітря висока – 25-30 градусів

Про це в ефірі Еспресо.TV повідомила синоптик Наталка Діденко.

На півдні та сході стовпчики термометрів піднімуться до 35 градусів.

У західних областях пройдуть дощі – вони стануть провісниками завтрашніх більш потужних опадів, які принесе атмосферний фронт.

Ці дощі, хоча і будуть короткочасні, відчутно знизять температуру повітря.

Читайте також: В УКРАЇНІ СТАНЕ НЕМОЖЛИВИМ ОФОРМИТИ УГОДУ ДАРУВАННЯ АБО СПАДОК

Джерело.

Related Post

facebook