fbpx
Суспільство
На волинські поля скинули 15 фур мертвечини: селяни перекрили міжнародну трасу

У п’ятницю, 5 травня, на Волині селяни перекрили дорогу Київ-Ковель-Ягодин через гнилі тушки тварин, які вночі з’явилися на їхніх полях.

Про це передає ТСН.

“Вночі потайки на паї людей вивезли 15 КамАЗів трупів тварин”, – розповів місцевий житель Микита.

За даними глави Поворської сільради Сергія Семенюка, гнилі відходи сюди вивезли робочі відомого Ковельського ветсанзаводу, на території якого знаходиться скотомогильник з трупами свиней і коней. До речі, його директору кілька тижнів тому оголосили про підозру.

“Це відходи з Ковельського ветсанзаводу, який просто забитий тими відходами. Міська влада не знає, куди їх подіти. Жодна громада не хоче їх приймати. Тому вони вночі – десь з 2-х до 6-ти годин – вивезли в межах 15 машин тих відходів на паї людей біля села Заячівка. І там такі запахи йдуть “приємні”, – розповів Семенюк.

Жителі навколишніх сіл відреагували на ситуацію з гнилими відходами, заблокувавши дорогу. Селяни не пропускають нікого, тому зараз на трасі утворився величезний затор.

Читайте також: «З рани виднівся мозок»: лікар АТО розповів, як рятував тяжкопораненого бійця

Люди відмовляються звільняти трасу, поки влада не вивезе трупи тварин з їх угідь. Незважаючи на те, що на місці присутні представники влади з району і області, вивезення відходів до сих пір не організовано.

“Умови людей: щоб відходи вивезли назад. Тоді люди відразу розблокують дорогу. Зараз вивіз тушок ніхто не організовує. Ми розмовляли з заступниками губернатора. Губернатор прислав начальника екологічної безпеки області Ткачука. Він людям розповідає, що все приберуть, але люди не вірять”, – додав Семенюк.

Сільський голова зазначає, що ситуація створює екологічну загрозу для навколишніх сіл.

“Зараз собаки, лисиці будуть розтягувати все, і це буде екологічна катастрофа для наших населених пунктів. Люди налякані, зараз ще піде якась чума”, – попереджає Семенюк.

На місці з ранку працюють правоохоронці, опитують місцевих жителів і проводять слідчі дії.

Читайте також: В Києві «поховали» живого депутата: з’явилось моторошне відео

Джерело

facebook